WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Zgarë Elektrike Joy

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-65%

Të gjithë e duan një Barbecue të mirë, por shumë shpesh moti i paparashikueshëm ju pengon. Delimano Joy Electric Table Grill & Griddle ju lejon të shijoni burger të shijshëm, salçiçe, suxhuku dhe perime zgare, pavarësisht nga moti. Përbëhet nga një zgarë e ndarë në dy sipërfaqe e sheshtë dhe me vija, me veshje jo-ngjitëse. Fuqia 2300 W. Përmasa 59,2 x 32,3 x 7 cm.

Zgarë Elektrike Joy

Çmimi: 9,990 Lekë


Oferta: 3,497 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Të gjithë e duan një Barbecue të mirë, por shumë shpesh moti i paparashikueshëm ju pengon. Delimano Joy Electric Table Grill & Griddle ju lejon të shijoni burger të shijshëm, salçiçe, suxhuku dhe perime zgare, pavarësisht nga moti. Përbëhet nga një zgarë e ndarë në dy sipërfaqe e sheshtë dhe me vija, me veshje jo-ngjitëse. Fuqia 2300 W. Përmasa 59,2 x 32,3 x 7 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëni piknik pavarësisht nga moti me një tavolinë skarë

Ideale për festa, mëngjes të shijshëm, dreka të freskëta apo edhe thjesht për një darkë speciale të premten në mbrëmje, Delimano Joy Electric Table Grill & Griddle është një skarë universale që sjell pjatat tuaja të preferuara të verës pavarësisht nga sezoni. Do ta pëlqeni sepse është thjesht kaq universale - pa marrë parasysh vendin, pa marrë parasysh rastin - është e lehtë për tu ruajtur dhe mund të përdoret si brenda ashtu edhe jashtë. Ka një zonë gatimi të madhe të shpërndarë në 2 pjata; vendoset në punë në më pak se 1 minutë kështu që nuk duhet të prisni gjatë.

Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

Anë e sheshtë dhe ana si grilë për çdo detyrë në skarë që keni marrë

E përshtatshme për mëngjes, drekë dhe darkë, kjo skarë e gjithanshme në të dy anët është ideale për krijimin e të gjitha llojeve të pjatave të shijshme:

 • ana e sheshtë e pjatës për të gatuar vezë të skuqura, karkaleca deti, patate, hamburgerë, petulla dhe ëmbëlsira,
 • ana si grilë është e shkëlqyeshme për tiganisje të proshutave, biftekëve, qofteve, perimeve, peshkut, sufllaqe dhe më shumë.
Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

Një tavolinë skarë kompakte që i ka të gjitha

 • 1
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Kontrolli i temperaturës

  Me termostatin e rregullueshëm me shumë pozicionime për rregullimin e temperaturës së gatimit nga 80 - 200 ° C ju lejon të gatuani biftekë te skuqur pak, të mesëm ose të bërë mirë për të gjithë në tryezë.

 • 2
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Për përdorim kudo që dëshironi

  Delimano Joy Electric Table Grill & Griddle është tërheqëse për sytë dhe kompakte, kështu që mund të qëndrojë fare mirë në tryezën tuaj të ngrënies. Meqenëse është pa tym mund të përdoret gjithashtu në tarracë, ballkon, kuzhinë, kopsht etj, - gjithçka që ju nevojitet për ta vendosur atë është energjia elektrike.

 • 3
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Nuk ngjit

  Sipërfaqja jo ngjitëse parandalon ushqimin që të ngjitet dhe të mos prish formën e ushqimin gjatë gatimit. Në skarë të rregullt shumë ushqime qëndrojnë të ngjitura në sipërfaqe, por kur përdorni Delimano Joy Electric Table Grill & Griddle nuk është kështu. Pas gatimit, thjesht fshijeni sipërfaqen dhe vendoseni pjaten në pjatalarëse.

 • 4
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Ngrohja e shpejtë dhe shpërndarja e nxehtësisë

  Kjo skarë ka element ngrohje 2300 W, nxehet shpejt dhe në mënyrë të njëtrajtshme, në mënyrë të barabartë dhe ruan një temperaturë konstante. Termostati i rregullueshëm mundëson rregullimin manual të një temperature të duhur për të përmbushur nevojat e ushqimeve të ndryshme dhe për t'i bërë ato më të shijshme.

 • 5
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Jo më rrëmujë në kuzhinë

  Tabaka speciale e krijuar per kapjen e lëngjeve, yndyrës dhe vajit. Parandalimi i masës së panevojshme në kuzhinën tuaj dhe lejimi i rezultateve të përsosura të pjekjes në skarë, pavarësisht ushqimit që po përgatitni - ushqim deti, perime, peshk, vezë, petulla,....

 • 6
  Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Nuk zë shumë hapësirë

  Delimano Joy table grill & Griddle është jashtëzakonisht e lehtë dhe e dobishme. Nuk zë shumë hapësirë dhe përshtatet pothuajse kudo. Prandaj, është e përshtatshme edhe për adhuruesit e skarës që jetojnë në apartamente më të vogla.

E PËRMIRËSUAR
Delimano Table Grill And Griddle Deluxe Noir

Shikoni versionin tonë të përmirësuar- Delimano Grill & Griddle Deluxe Noir

Zbuloni versionin tonë të përmirësuar Deluxe Noir dhe me termostat deri në 220 °C dhe me pjatë e cila mund te lahet edhe ne lavastovilje dhe shijoni në Barbecue të shijshëm gjatë gjithë vitit.

Me shume detaje

Pregatisni ushqimin tuaj të preferuar në skarë

Me Joy Electrical Grill & Griddle është skara e bërë për të gjithë. E vetmja gjë që duhet të bësh është - të zgjedhësh përbërësit e tu të preferuar, ti fusësh në skarë, të gatuash dhe të shijosh!

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Mish

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Perime

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Vezë

 • Delimano Joy Electric Table Grill and Griddle

  Prodhime deti

Të dhëna teknike
Materiali Alumin, Çelik
Përmasat 59,2x32,3x7 cm

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bella

www.delimano.al

Shija e ushqimit është mbresëlënës!
Përfekte! Kam mbetur shumë e kenaqur me zgarën elektrike. Nuk ngjit dhe pastrohet lehtë. Mjafton të ndiqni instruksionet për gradacionin e secilit ushqim të cilin e keni anash zgarës. Ushqimi ka shije fantastike!

Produktet 1