Nuk keni produkte në shportë

Provo

Xhezve Stone Legend Copperlux

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-80%

Shtojini koleksionit tuaj Stone Legend CopperLux këtë xhezve fantastike për kafe ose çaj. Me materiale cilësore dhe e disponueshme në dy përmasa 350 ml & 650 ml. Perfekte për kafe, çaj, për të zier ujin apo qumështin. Mund të përdoret për çdo lloj sobe edhe ato me induksion.

Xhezve Stone Legend Copperlux

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 238 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Shtojini koleksionit tuaj Stone Legend CopperLux këtë xhezve fantastike për kafe ose çaj. Me materiale cilësore dhe e disponueshme në dy përmasa 350 ml & 650 ml. Perfekte për kafe, çaj, për të zier ujin apo qumështin. Mund të përdoret për çdo lloj sobe edhe ato me induksion.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni kafen më të shijshme

Xhezve për kafe Delimano Stone Legend CopperLUX ideale për të pregatitur kafen, çajin, për të ngrohur ujin apo qumshtin. E disponueshme në dy përmasa: 350 ml & 650 ml.

Material cilesor dhe shumë praktike

Me veshje enamel brenda dhe jashtë, xhezvja Delimano Stone Legend CopperLUX është një ndihmë në çdo kuzhinë. Është higjenike falë materialit enamel me veti antialergjike. Enamel është gjithashtu natyral, duke e bërë plotësisht të sigurt për shëndetin dhe është shumë e butë dhe jo poroze, kështu edhe pastrimi do të jetë shumë i lehtë.

Plotësoni koleksionin e enëve Stone Legend Copperlux

Kompletoni linjën e kuzhinës Stone Legend CopperLUX me këtë xhezve fantastike e cila nuk duhet të mungojë në kuzhinën tuaj. Pregatisni kafe turke të shijshme ose çokollatë të ngrohtë.

Mund të përdoret për çdo lloj sobe edhe ato me induksion.

Të dhëna teknike
Kapaciteti 350ml, 650ml
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali Çelik karboni, veshje zmalti
Materiali bazë Çelik

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia