Nuk keni produkte në shportë

Provo

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Walkmaxx

Photo
Video

Modeli me i ri i atleteve në familjen Walkmaxx, linja Fit me shollë të sheshtë është për çdo brez që kërkon rehati dhe dizajn të bukur. Këto këpucë janë të lehta, të ajrosshme dhe të gjithanshme, të përshtatshme për tu veshur në punë apo ecje të zakonshme. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-46.

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Walkmaxx
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Modeli me i ri i atleteve në familjen Walkmaxx, linja Fit me shollë të sheshtë është për çdo brez që kërkon rehati dhe dizajn të bukur. Këto këpucë janë të lehta, të ajrosshme dhe të gjithanshme, të përshtatshme për tu veshur në punë apo ecje të zakonshme. Në dispozicion në 4 ngjyra të bukura dhe numrat 36-46.

Më shumë
Detajet e produktit

Theksoni stilin tuaj me këpucë të reja nga Walkmaxx

Modeli me i ri nga Walkmaxx, një linjë e bërë me shollë të sheshtë. Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat është një kombinim i rehatisë së fundit dhe dizajnit në modë që ngre stilin tuaj personal në një nivel të ri. Të modës dhe me stil, këto këpucë do të jenë një shoqëruese e përsosur kudo që shkoni - në punë, park, në një natë takimi, shëtitje në pranverë dhe verë me fëmijët tuaj, ose për pazar.

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Tani me një taban të sheshtë dhe lidhëse - ashtu siç i doni

Linja e fundit Walkmaxx Fit është një përgjigje për të gjithë ju që keni dashur të vishni këpucë Walkmaxx me taban të sheshtë. Forma shtesë e rehatshme dhe fleksibile e vetme në këmbët tuaja ndërsa materiali i sipërm i ajrosur e bën të gjithë këpucën jashtëzakonisht të ajrosshme, të butë dhe të lehtë.

Materiali i sipërm i butë i thurur është gjithashtu jashtëzakonisht i adaptueshëm në formën e këmbëve, kështu që nuk do të ndjeni asnjë presion ose ngushtësi. Pikat e presionit të reduktuar për shkak të materialeve të lehta dhe të adaptueshme ju japin ndjesinë si të ecni zbathur dhe një hap më i shëndetshëm, më i rehatshëm.

Ky dizajn unik - ju lejon ti vishni shpejt dhe kollaj dhe në 3 sekonda do të jeni gati për të dalë nga dera. Materialet e lehta dhe të rehatshme sigurohen që të mos i ndjeni këpucët në këmbë - kaq janë të lehta.

Dizajn i paharrueshëm, i stilit të lartë

Nëse doni të dilni nga turma dhe të bëni përshtypje me stil të rafinuar, këto këpucë Walkmaxx do t'ju japin vëmëndjen e duhur! Ne kemi zgjedhur ngjyra të këndshme, të bukura për ju në mënyrë që t'i kombinoni me të gjitha veshjet tuaja me lehtësi.

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Materiale të ajrosshme për mirëqenien e këmbëve tuaja

Shtresa e sipërme e këpucës është e thurur dhe për këtë arsye shumë e ajrosur. Vrimat e vogla lejojnë shkëmbimin e pandërprerë të ajrit të freskët dhe të lagësht, kështu që këmbët tuaja do të qëndrojnë të freskëta, të thata dhe të lumtura edhe pas një dite të gjatë, të kaluar në këpucë.

Numrat dhe ngjyrat:

 • Numrat: 36-46
 • Ngjyrat: blu, të zeza, mente & gri

Struktura

Walkmaxx Trend Sneaker Knit Flat

Qëndro mbi për më shume   detaje.

 1. Pjesa e sipërme

  Materialet e përzgjedhura me thurje ekuilibrojnë temperaturën për tju ofruar sa me shumë komoditet

 2. Sholla e brëndshme

  Materiali memory përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesi lehtësie.

 3. Sholla në mes

  Shtresa e mesme EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.

 4. Sholla e poshtme

  Tabani i dizajnuar me kujdes siguron kapje perfekte.

 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Trend Sneaker Knit Flat

36 23,4
37 24,0
38 24,7
39 25,4
40 26,0
41 26,7
42 27,4
43 28,0
44 28,7
45 29,4
46 30,0

Si të masni numrin e këmbës

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Trend Sneaker Knit Flat

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,5 8,1
37 24,1 8,2
38 24,8 8,4
39 25,5 8,6
40 26,1 8,7
41 26,8 8,9
42 27,5 9,1
43 28,1 9,2
44 28,8 9,4
45 29,5 9,6
46 30,1 9,7
Të dhëna teknike
Available sizes 36-46
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme Knit/Cow suede/Webbing
Material: Sholla e brendshme Foam, Mesh, molded EVA
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Blu, E Zezë, gri, mint
Shoe Model sneakers
Shoe Model TEST sneakers
Shoe Sole Line flat

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia