Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Leisure Trend me Shkelqim Walkmaxx

Photo
Video
-60%

Jeni duke kërkuar për një palë atletet të rehatshme dhe që t’ju ndihmojë të jeni aktive gjatë gjithë ditës? Atletet Walkmaxx Trend Leisure me shkëlqim me shollë të harkuar, shtresë memory për me shumë rehati dhe gomë EVA ne pjesën e thembrës janë ato qe ju duhen për këtë sezon.

Atlete Leisure Trend me Shkelqim Walkmaxx

Çmimi: 6,990 Lekë


Oferta: 2,790 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Jeni duke kërkuar për një palë atletet të rehatshme dhe që t’ju ndihmojë të jeni aktive gjatë gjithë ditës? Atletet Walkmaxx Trend Leisure me shkëlqim me shollë të harkuar, shtresë memory për me shumë rehati dhe gomë EVA ne pjesën e thembrës janë ato qe ju duhen për këtë sezon.

Më shumë
Detajet e produktit

Rehati dhe shkelqim ne cdo hap

Atletet Walkmaxx Trendi Glitter me një dizajn unik, pa neglizhuar as aspektet thelbësore të një këpucë të mirë në këmbë, siç janë rehatia, vetëajrosja dhe qëndrueshmëria. Keto atlete moderne e bëjnë më të rehatshme ecjen dhe qëndrimin në këmbë duke siguruar një shpërndarje të barabartë të peshës së trupit. Permiresojne qendrimin, dhe goma EVA ne pjesen e thembres ndihmon ne mbeshtetjen e duhur per shputen, duke ju lejuar të shijoni një mënyrë jetese aktive pa provuar çështje të tilla si këmbë të fryrë dhe këmbë të lodhura.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Dizajn dhe stil

Linja më e re e këpucëve Trend vjen me dizajn dhe ngjyra të cilat ndjekin tendencat më të reja. Për më shumë energji dhe siguri në çdo hap që ju hidhni.

Lexo me shume per avantazhet e linjes Trend

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e te ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Peshë e lehtë

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qendro mbi imazh per me shume detaje.

Cila eshte ngjyra juaj e preferuar?

Atletet Leisure Glitter jane ne kater ngjyra te cilat kombinohen me cdo stil. Me shkelqim ne pjesen e majes se atleteve ju do te shkelqeni ne cdo moment kudo qe te shkoni.

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E bardhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Bezhe

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  Gri

 • Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

  E zeze

Plot stil dhe rehati ne cdo kohe

Ditët e vjeshtës nuk duhet të nënvlerësohen. Megjithëse nuk është ngricë akoma, moti i ftohtë i mëngjesit është një arsye pse atletet Walkmaxx vijnë me një pjesë të brendshme të ngrohtë për të ngrohur këmbët tuaja dhe pjesën e jashtme me shkëlqim për të plotësuar çdo veshje tuajën. Pavarësisht moshës tuaj, ju thjesht do t’i adhuroni.

Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter
Walkmaxx Trend Leisure Shoes Glitter

Cfare i ben atletet Walkmaxx Trend Leisure Glitter te jene perfekte:

 • Te lehta, dhe me materiale qe ndihmojne ne ajrosje
 • Me shkelqim ne pjesen e majes
 • Sholle e harkuar
 • Shtrese memory ne pjesen e brendshme per me shume rehati

Shikoni avantazhet e sholles se harkuar

 

Numri

Gjatesia e kembes

(cm)

Atletet Trend Leisure Glitter 36 23,9
37 24,6
38 25,3
39 25,9
40 26,6
41 27,3
42 27,9
 

Si te masni numrin e kembes?

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx Trend
Material: Pjesa e sipërme PU
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme gomë
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Bardhë, E Zezë, gri
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia