Nuk keni produkte në shportë

Provo

Sandale Fit Casual

Photo
Video

Përjetoni shëtitjen verore në një mënyrë krejt të re. Vishni sandalet e reja super të lehta dhe të rehatshme dhe eksploroni botën, lërini këmbët tuaja të udhëheqin rrugën tuaj. Ndjeni lirinë e sandaleve të lehta, të ajrosura dhe të dobishme të verës. Ju kurrë nuk do të ndiheni të lodhur për të zbuluar një histori tjetër të shkëlqyer.

story.

Sandale Fit Casual
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Përjetoni shëtitjen verore në një mënyrë krejt të re. Vishni sandalet e reja super të lehta dhe të rehatshme dhe eksploroni botën, lërini këmbët tuaja të udhëheqin rrugën tuaj. Ndjeni lirinë e sandaleve të lehta, të ajrosura dhe të dobishme të verës. Ju kurrë nuk do të ndiheni të lodhur për të zbuluar një histori tjetër të shkëlqyer.

story.

Më shumë
Detajet e produktit

Bëjini kujtimet edhe më të bukura

Vishni sandalet super të buta dhe krijoni kujtimet më të bukura. Sandalet u krijuan për tu përshtatur lehtësisht në çdo këmbë dhe për t'ju çuar kudo. Asnjë udhëtim me gunga nuk mund t'i pengojë këto sandale për t'ju ofruar rehatinë që ju dëshironi. Ato janë bërë me shollë të harkuar për të ekuilibruar çdo hap që bëni dhe për t'ju shoqëruar në një ditë të përsosur.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Uluni nëse dëshironi, por nuk keni pse

Nuk ka fjalë për të përshkruar se sa të rehatshme janë këto sandale. Ju mund ti mbani gjatë gjithë ditës dhe nuk do të ndjeni aspak lodhje. Pas një dite të gjatë vere do të jeni ulur në një kafe në një shesh të qytetit, duke u ndjerë të qetë dhe të freskët, duke planifikuar tashmë një eksplorim të ri në mbrëmje.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Plot Stil

Nuk ju pëlqen të zgjidhni? Nuk keni pse! Mos ngurroni të vishni sandalet tuaja me stil që përshtaten me çdo veshje. Dhe lejoni që liria e lëvizjes të të marrë përsipër dhe me besim të kërcesh në jetë.

Shumë të lehta ... kështu janë këto sandale.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Shumë të lehta

Për shkak të gomës speciale EVA, sandalet Walkmaxx janë një gëzim për të veshur këmbët tuaja. Me shollën e harkuar do t'ju ofrojnë rehati në çdo hap që hidhni.

Walkmaxx Fit Sandals Casual

Të reja dhe të përmirësuara Linja Fit

Këpucët Fit janë një nga produktet tona më të njohura dhe janë vlerësuar nga klientët tanë falë veçorive të tyre mahnitëse - ato janë lehësisht të ajroshme, jashtëzakonisht të gjithanshme, duke mundësuar përdorim në çdo situatë dhe aktivitet në këmbë, janë të lehta dhe të rehatshme, sigurojnë pozicionimin e duhur të këmbës dhe mbajnë fort kyçin e këmbës.

Lexo më shumë rreth linjës Fit

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Struktura e sandaleve

 • Lining: Microsuede pampers your feet with softness.
 • Midsole: Molded EVA sole provides additional softness and flexibility on your every step.
 • Velcra: Fit your sandals to your liking with Velcra strap.
 • Bottom sole: Rounded sole activates your body balance and gives you feeling of lightnes.
Walkmaxx Fit Sandals Casual
 

Numri

Gjatësia e këmbës

(cm)

Sandale Fit Casual

36 23,9
37 24,5
38 25,2
39 25,9
40 26,5
41 27,2
42 27,9

Si të masni numrin e këmbës

Informacione Shtesë

How to measure your foot

The right footwear and a perfect fit form the basis for healthy feet and a healthy gait. If you are uncertain about the exact size and width of your next pair of Walkmaxx, we will gladly help you find the perfect fit.

You need two sheets of paper (din A4), a pencil and a ruler.

 • 1
  How to measure your foot - Step 1

  Trace foot

  Place the sheets of paper on the floor. Stand straight on the paper with your heels against the wall. Make sure you are wearing the sock you intend to wear with the shoe. Ensure you have your full weight on the foot for the most accurate measurement. Either have you or someone else slowly trace around your foot ensuring the pen or pencil is at a 90 degree angle.

 • 2
  How to measure your foot - Step 2

  Measure length and width

  1. Measure from the back/central part of the heel to the end of the longest toe.
  2. Measure your widest part of your foot from one end to other.

  You may want to try tracing your foot a few times for more accurate results.

 • 3
  How to measure your foot - Step 3

  Find your perfect fit

  In chart you will find your measured foot length. Once identified, in the next column will determine your shoe size. On last columns, find your foot width to determine which width of shoe you may need.

  Note: For foot length, if you are in between sizes, always move up to the next size. For foot width. Choose the width that you are closest to.

Measurements for Fit Sandals Casual

Declared size

Foot lenght

(cm)

Foot width

(cm)

36 23,6 8,7
37 24,3 8,9
38 24,9 9,0
39 25,6 9,2
40 26,3 9,3
41 26,9 9,5
42 27,6 9,6
Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx fit
Material: Pjesa e sipërme webbing
Material: Sholla e brendshme microsuede, molded EVA
Material: Sholla e jashtëme molded EVA
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, E Zezë, gri, Rozë
Shoe Model sandals
Shoe Sole Line rounded
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia