Nuk keni produkte në shportë

Provo

Atlete Sneaker Knit Walkmaxx

Photo
Video

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Atlete Sneaker Knit Walkmaxx
4,490 Lekë
2,490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Do të mahniteni me ndjenjën e rehatisë dhe fleksibilitetit në këmbë, që atletet Walkmaxx Comfort Sneaker Knit ofrojnë! Këto atlete plot stil me shollë të harkuar sigurojnë rehati dhe parandalojnë lodhjen e këmbëve edhe pas një dite rraskapitëse. Në dispozicion në numrat 36 - 42 dhe 3 ngjyra të bukura: rozë, lejla, bezhë.

Më shumë
Detajet e produktit

Tërheqëse për syrin të rehatshme për këmbën

Atlete të dizajnuara për të qënë tërheqëse për syrin tuaj dhe të kombinueshme me çdo veshje që do të vishni. Një mrekulli e thurur dhe e bërë në mënyrë të sofistikuar për të pasuruar stilin sportiv urban ose për të lehtësuar çdo stil klasik të veshjeve tuaja.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Thjesht nuk do deshironi t’i hiqni nga këmbët

Ky është komoditet i një dimensioni tjetër. Edhe pas orëve të gjata të veshjes së këpucëve super të buta, përsëri do të ndiheni të relaksuar. Meqenëse atlete janë bërë me material të punuar me thurje, janë të ajrsshme, ju do të ndjeni freskinë e një mëngjesi gjatë gjithë ditës.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Liri në lëvizje

Të lehta dhe të freskëta… kjo është ndjesia që ato dhurojnë. Sholla e harkuar i jep një madhështi kësaj atlete! Ndjeni lehtësinë e amotrizimit të goditjeve dhe hapësirës si kurrë më parë. Atletet Walkmaxx janë të rehatshme, të bollshme dhe ju japin besim në çdo hap që do të ndërmerrni. Ato do t'ju ngrenë lart, lart në qiell.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Shumëllojshmëri ngjyrash

Ato vijnë në pesë ngjyra verore, për një shëtitje gjatë verës në një plazh me akulloren tuaj të preferuar. Tonet e buta pastel për një dite të lumtur.

Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W

Rehatia e këmbëve për shëndet të mirë të të gjithë trupit

Kur ju dhëmbin këmbët, i gjithë trupi dhëmb - por kjo nuk duhet të ndodh. Duke veshur këpucët e rehatshme Walkmaxx me shollën e tyre të harkuar shputat tuaja do të marrin mbështetjen e duhur përgjatë gjithë ditës.

Shikoni avantazhet e Linjës Comfort

Shikoni avantazhet e shollës së harkuar

 • Sholla e harkuar

  Ndihmon në përmirësimin dhe aktivizimin e muskujve dhe ju do të ndjeheni mirë dhe në formë perfekte.

 • Shpërndarja e peshës trupore

  Shpërndarja e peshës së trupit përmirëson qëndrimin duke lehtësuar presionin në nyje.

 • Ndjesia e të ecurit zbathur

  Ndjesia e të ecurit zbathur siguron hapa të rehatshëm dhe ju do të ndjeheni më të shëndetshëm.

 • Të lehta

  Pesha e lehtë do të sigurojë hapa më të lehtë dhe përdoruesit do të ndjehen më aktiv për një kohë të gjatë.

Qëndro mbi për më shumë detaje.

Struktura e Atleteve

 • Insole: Material memory në atlete i përshtatet me formën e këmbëve tuaja dhe ju jep ndjesi e lehtesisë.
 • Midsole: Sholla EVA siguron butësi dhe fleksibilitet shtesë në çdo hap tuaj.
 • Upper: Materialet e zgjedhura të thurura ekuilibrojnë temperaturën për komoditetin tuaj.
 • Heel: Thembra e butë për më shumë rehati.
 • Bottom sole: Shollë e harkuar aktivizon ekuilibrin e trupit tuaj dhe ju jep ndjesinë e lehtësisë.
Walkmaxx Comfort Sneaker Knit W
 

Numri

Gjatësia

(cm)

Comfort Sneaker Knit W

36 23,7
37 24,4
38 25,1
39 25,7
40 26,4
41 27,1
41 27,7

Si të masni numrin e këmbës

Të dhëna teknike
Available sizes 36-42
Linja Walkmaxx comfort
Material: Pjesa e sipërme knitted textile, suede leather imitation
Material: Sholla e brendshme materila memory
Material: Sholla e jashtëme EVA, TPR
Ngjyrat e disponueshme Bezhë, dark blue, E Bardhë, Lejla, Rozë
Sholla e rrumbullakët Po

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia