Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Mprehësi i thikave Top Shop Tinita

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Ndryshoni mënyrën që ju kujdeseni për thikat tuaja. Duke përdorur mprehësin Delimano Astoria ju mund të bëni cdo thikë në sirtarin tuaj në gjëndjen fillestare të thikës.

Mprehësi i thikave Top Shop Tinita

Çmimi: 1,398 Lekë


Oferta: 560 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Ndryshoni mënyrën që ju kujdeseni për thikat tuaja. Duke përdorur mprehësin Delimano Astoria ju mund të bëni cdo thikë në sirtarin tuaj në gjëndjen fillestare të thikës.

Më shumë
Detajet e produktit

Duke pasur mprehësin e duhur kemi dhe jetëgjatësinë e thikave.

Ky mprehës çeliku Japonez me dorezë të butë është i specializuar për mprehjen e të gjithë thikave në sirtarin tuaj duke zgjatur jetëgjatësinë e tyre.

  • PREKJE E BUTË - projektuar me dorezë të butë që e bën atë më të lehtë në përdorim
  • QËNDRUESHMËRI MAKSIMALE - prodhuar nga një copë çeliku për qëndrueshmëri maksimale
  • MREHJE MAKSIMALE - mprehje e lartë për të bërë të mundur që të zgjasim jetëgjatësinë e thikave
  • CILËSI E LARTË - mprehësi Tinita është projektuar nga cilësi e lartë çeliku Japonez

TINITA SHARPENER

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star