OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tigan Wok Stone Legend Pro

Photo
Video

Sillni shijen Aziatike në tryezën tuaj - përdorni tiganin Delimano Stone Legend Pro Wok dhe bëni skuqje autentike në pak kohë. Ky tigan smalt /çelik i pandryshuar është i pasuruar me shtresë Quantanium 5-shtresore me grimca guri të cilat lejojnë gatim jo-ngjitës, me pak yndyrë. Përdoreni atë në çdo sobë, madje edhe furrë nëse është e nevojshme. Përmasa: 28 cm.

Tigan Wok Stone Legend Pro
3,590 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Sillni shijen Aziatike në tryezën tuaj - përdorni tiganin Delimano Stone Legend Pro Wok dhe bëni skuqje autentike në pak kohë. Ky tigan smalt /çelik i pandryshuar është i pasuruar me shtresë Quantanium 5-shtresore me grimca guri të cilat lejojnë gatim jo-ngjitës, me pak yndyrë. Përdoreni atë në çdo sobë, madje edhe furrë nëse është e nevojshme. Përmasa: 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit
Sillni shijen Aziatike në tryezën tuaj - përdorni tiganin Delimano Stone Legend Pro Wok dhe bëni skuqje autentike në pak kohë. Ky tigan smalt /çelik i pandryshuar është i pasuruar me shtresë Quantanium 5-shtresore me grimca guri të cilat lejojnë gatim jo-ngjitës, me pak yndyrë. Përdoreni atë në çdo sobë, madje edhe furrë nëse është e nevojshme. Përmasa: 28 cm.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star