WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tigan Stone Legend Mediterraneo

Photo
Video
-50%

Pregatitja e një vakti nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. Vetëm me një pikë vaj, nuk ngjit dhe lahet shumë lehtë - ky është tigani Delimano Stone Legend Mediterraneo! Perfekt për biftekët, hamburger dhe omëleta. Performancë e shkëlqyeshme falë materialit çelik karbon dhe smaltit të veshur me Quantanium. 3 përmasa 14cm, 24cm dhe 28cm.

Tigan Stone Legend Mediterraneo

Çmimi: Nga 3,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,995 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Pregatitja e një vakti nuk ka qenë asnjëherë më e lehtë. Vetëm me një pikë vaj, nuk ngjit dhe lahet shumë lehtë - ky është tigani Delimano Stone Legend Mediterraneo! Perfekt për biftekët, hamburger dhe omëleta. Performancë e shkëlqyeshme falë materialit çelik karbon dhe smaltit të veshur me Quantanium. 3 përmasa 14cm, 24cm dhe 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Krijuar për ekspertët e kuzhinës dhe të gjithë ata që duan një tigan fantastik

Ju pëlqejnë gatimet e skuqura, salçiçe dhe vezë, hamburgera të shijshëm, biftek apo perime të skuqura, tigani Delimano Stone Legend Mediterraneo do t'ju ndihmojë të gatuani gjithçka që ju dëshironi - dhe nuk do t'ju duhet as shumë vaj, falë veshjes jo-ngjitëse Quantanium.

Ky tigan është perfekt për vezë të skuqura për mëngjes, biftek të shijshëm për drekë dhe salmon me lëng për darkë. Tigani është në tre përmasa 14, 24, 28 cm, kështu që ju mund të zgjidhni madhësinë e duhur për çdo vakt.

Enamel – një material i besueshëm dhe i këndshëm për enët e gatimit për dekada

E preferuara në kuzhinë për të gjithë. Një numër në rritje i kuzhinierëve profesionistë dhe amvisave sot preferojnë çelikun e karbonit dhe smaltin për shkak të avantazheve të tij të shumta:

 • Ka një sipërfaqe të fortë, por të lëmuar dhe jo poroze,
 • Është i qëndrueshëm, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe ngjyra mbetet me shkëlqim pas vitesh përdorimi,
 • Është kimikisht rezistent,
 • 100% i riciklueshëm dhe kështu miqësore me mjedisin,
 • Lehtësi në larje,
 • Nuk do të digjet kurrë

Një arsye e vërtetë pse kuzhinierët e duan këtë enë gatimi: Veshje Quantanium

Veshja Quantanium është një arsye e vërtetë pse do t'ju pëlqejë kjo enë gatimi. Thjesht hidhini një sy kësaj:

 • Ai përmban 4,7 herë qëndrueshmëri më të mirë, krahasuar me veshjet komerciale të përdorur gjerësisht për enët e gatimit, që do të thotë se tigani juaj do të zgjasë shumë më gjatë se të tjerët
 • Do të shijoni vetitë e tij kundra ngjitjes (krahasuar me veshjen komerciale të përdorur gjerësisht) -. do të thotë se ushqimi juaj nuk do të ngjitet kurrë dhe thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja pasi të jetë gatuar
 • Dhe është gjithashtu 2 herë më rezistent ndaj gërvishtjeve (krahasuar me veshjen komerciale të përdorur gjerësisht) kështu që tigani juaj nuk do të konsumohet me kalimin e kohës – edhe nëse e përdorni me enë metalike

Shije tradicionale për shkak të grimcave të gurit të vërtetë

Arsyeja pse kjo shtresë është kaq e fortë? Veshja Quantanium është e përforcuar me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani, që do të thotë se mund ta përdorni për vite me rradhë dhe do të vazhdojë të funksionojë dhe të duket si e re.

Grimcat e gurëve të vërtetë brenda veshjes ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht. Kjo do të thotë që e gjithë lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Guri i vërtetë gjithashtu i jep ushqimit shijen tradicionale që të gjithë e duan.

Materiale të padëmshme

Veshja Quantanium është bërë nga materiale jo toksike dhe është 100% pa PFOA, që do të thotë se asnjë kimikat i dëmshme nuk hyn në ushqimin tuaj dhe përfundimisht në trupin tuaj. Veshja jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe si rrjedhim shumë e sigurtë.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star