Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan Duplex 24cm Stone Legend Copperlux

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tigani më i ri në linjën e enëve të kuzhinës Delimano Stone Legend CopperLux. Nuk është një tigan i zakonshëm. Është një sistem gatimi i cili përbehet nga dy tiganë të cilët mund të përdoren të ndarë nga njeri tjetri ose të dy sëbashku - për të dhënë rezultate fantastike në kuzhinë. Gatuani shpejt & thjeshtë. 

Tigan Duplex 24cm Stone Legend Copperlux
6,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tigani më i ri në linjën e enëve të kuzhinës Delimano Stone Legend CopperLux. Nuk është një tigan i zakonshëm. Është një sistem gatimi i cili përbehet nga dy tiganë të cilët mund të përdoren të ndarë nga njeri tjetri ose të dy sëbashku - për të dhënë rezultate fantastike në kuzhinë. Gatuani shpejt & thjeshtë. 

Më shumë
Detajet e produktit

Tigani DUPLEX – bën punë të dyfishtë në shumë pak kohë!

 • 3në1 – 2 tigan për skuqje 24cm, ose një tigan i dyfishtë
 • 2 tigan, të cilët mund të përdoren edhe më vete ose sëbashku si 1 i vetëm
 • Perfekt për të skuqur pa bërë shumë rrëmuje
 • Ju mund të ktheni tiganët gjatë proçesit të gatimit
 • Nuk ngjisin, rezistent ndaj gërvishtjeve dhe të gjitha avantazhet e linjës Copperlux
 • Mund të përdoren në çdo lloj sobe, edhe ato me induksion
 • Prodhuar në Spanjë

Si përdoret?

Me tiganin Delimano Stone Legend CopperLUX DUPLEX ju do të merrni 3 produkte në 1, 2 tigan të cilët mund të përdoren më vete dhe 1 tigan të dyfishtë me sistem mbyllje për rezultate perfekte në të dyja anët. Mund të gatuani ushqime të ndryshme si omeletë, vezë, salçiçe, mish, peshk e shumë të tjera… Skuqini në njërën anë pastaj mund të ktheni tiganin në anën tjetër dhe gjithcka do të jetë gati. Do te gatuani vaktet më shpejt, me më shumë shije dhe shumë të shëndetshme!

Pyetje/Përgjigje

 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe jetëgjatë. Tiganët, tenxheret dhe tavat që përmbajnë çelik janë të balancuar më mirë pasi janë më të rënda. Çeliku është i mirënjohur për vetinë e tij të ruajtjes së nxehtësisë dhe prandaj është shumë i përdorshëm në enët e kuzhinës.

 • Pse enamel?

  Mbron çelikun me një shtresë xhami, ka strukturë të fortë dhe rezistente ndaj shokut termik. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë.

 • Pse veshje Whitford QuanTanium me copëza guri dhe bakri?

  Rezistente ndaj gervishtjeve & nuk ngjit, gatuani vetem me një pike vaj, dhe mund ti perdorni edhe me aksesore metali. Veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise - gatuani me shpejt dhe kurseni energji!

Struktura e enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Smalt i ngjyrosur në çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalti në çelik
 3. Çelik i cilësisë së lartë
 4. Shtresa e parë e brëndshme smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brëndshme smalt në çelik
 6. Shtresa e parë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®– me copëza guri të vërtetë dhe bakri
 8. Shtresa e tretë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star