OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tigan Stone Legend Black Wok

Photo
Video
-50%

Zbuloni tiganin e ri Delimano Stone Legend me Quantanium me veshja ultra-rezistente. Perfekt për skuqje, me materiale cilesore, ky tigan mund të trajtojë çdo detyrë në kuzhinë. Sipërfaqja e tij është krejtësisht jo-ngjitëse dhe përfshin grimca të vërteta guri që ngrohin gradualisht ushqimin, e bëjnë atë më lëng dhe më me shije. 

Tigan Stone Legend Black Wok

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Zbuloni tiganin e ri Delimano Stone Legend me Quantanium me veshja ultra-rezistente. Perfekt për skuqje, me materiale cilesore, ky tigan mund të trajtojë çdo detyrë në kuzhinë. Sipërfaqja e tij është krejtësisht jo-ngjitëse dhe përfshin grimca të vërteta guri që ngrohin gradualisht ushqimin, e bëjnë atë më lëng dhe më me shije. 

Më shumë
Detajet e produktit

Skuqni si një shef kuzhine

Çdo kuzhinë ka nevojë për një tigan të thellë! I përsosur për të zierë dhe skuqur, një tigan i thellë është thelbësor për përgatitjen e kuzhinës orientale. Delimano Stone Legend Black Wok është krijuar për t'ju dhënë një përvojë autentike të gatimit të shoqëruar me tiparet më të mira moderne dhe teknologjinë e qëndrueshme. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar vlerë ose cilësi të pamposhtur, Delimano ka atë që ju nevojitet për të bërë patatet e skuqura më të mira dhe kerri, si dhe një gamë të gjerë të recetave të tjera.

Arritni rezultatet më të mira çdo herë me veshje jo-ngjitëse Quantanium

Delimano Stone Legend Black Wok është ndërtuar për lëvizje të shpejtë, nxehtësi të lartë dhe argëtim. Bërë nga çeliku i karbonit dhe kombinimi i smaltit në 2 baza me madhësi të përsosur për sobën.

Veshja e Quantanium është diçka që do ta pëlqeni më shumë gjatë përdorimit të këtij tigani. Për t'ju dhënë përvojën më të mirë të gatimit, veshja është përmirësuar me gur të vërtetë dhe minerale, gjë që e bën atë të jetë jashtëzakonisht të qëndrueshme dhe e sigurt për enët metalike. Grimcat e gurit në veshje ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht - lagështia natyrore, vitaminat dhe aroma qëndrojnë të kyçura, të ruajtura mirë brenda ushqimit.

Për shkak të sipërfaqes së tij të qëndrueshme, jo-ngjitëse, Quantanium mbetet jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe kështu ultra-i sigurt me kalimin e viteve. Quantanium nuk do të lëshojë tym të dëmshëm, edhe nëse mbinxehet.

Trupi i çelikut të karbonit dhe smaltit të zi pastrohet lehtë dhe dorezat e buta japin një mbajtje të sigurt, ndërsa siguria në pjatalarëse ju jep lehtësinë maksimale.

Qëndroni brenda kufijve tuaj të kalorive

Meqenëse Quantanium është aq i fortë dhe i butë, ju mund të përgatisni shumicën e vakteve me vetëm një sasi të kufizuar vaji. Në këtë mënyrë ju mund të kurseni disa kalori të padëshiruara dhe të mbani vaktin dhe belin tuaj të dobët.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Çelik karboni, enamel
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm gur quantanium
Pesha 0,7kg, 1,16kg
Përmasat 20cm, 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star