Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan per Skuqje Stone Legend V1

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Tigan për skuqje Stone Legend mund të përdoret në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë edhe ato me induksionin. Ky tigan është një kombinim unike i dy materialeve- një shtresë e jashtme smalt dhe një shtresë e brendshme e brendshme Quantanium.

Tigan per Skuqje Stone Legend V1

Çmimi: Nga 3,980 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
Më shumë

Tigan për skuqje Stone Legend mund të përdoret në të gjitha sipërfaqet, duke përfshirë edhe ato me induksionin. Ky tigan është një kombinim unike i dy materialeve- një shtresë e jashtme smalt dhe një shtresë e brendshme e brendshme Quantanium.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia