Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan per skuqje Primissima

Photo
Video
-50%

Tigan për skuqje Primissima një nga enët më praktike nga aksesorët e kuzhinës për skuqje. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. I disponueshme në 3 përmasa: 20,24, 28 cm.

Tigan per skuqje Primissima

Nga Çmimi: 3,725 Lekë Deri në


Oferta: 1,860 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opcion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Store Listing
Më shumë

Tigan për skuqje Primissima një nga enët më praktike nga aksesorët e kuzhinës për skuqje. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. I disponueshme në 3 përmasa: 20,24, 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan per skuqje Delimano Primissima nje nder enet me shume te perdorshme ne kuzhinat tona. Tigani mund te perdoret per te skuqur ushqime nga me te ndryshmet duke filluar nga veza e deri tek mishi e peshku.

Tiganet jane te disponueshem ne 3 permasa:

 • 20 cm
 • 24 cm
 • 28 cm

Disa nga avantazhet e linjes Delimano Primissima

 • perforcuar me 4-shtresa me veshje qe nuk ngjit, dhe pa kimikate te demshme
 • gatuani me pak yndyre
 • lehtesi ne pastrim
 • rezitente ndaj gervishjteve
 • shtrese aircoat
 • miqesore me natyren – 100% baze alumini e riciklueshme
Store Listing

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star