Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tigan për salca 12 cm

Photo
Video
-50%

I këndshme dhe i dobishme, ky tigan me cilësi të lartë është gjithmonë i gatshme për detyra të vogla ose vakt të këndshëm për një ose dy persona. Bërë nga smalt & kombinimi i çelikut të karbonit, është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, ndërsa veshja Quantanium siguron që ushqimi juaj të mos ngjitet kurrë. Përdoreni atë në çdo lloj sobe, edhe në ato me induksionin. Përmasa 12 cm. 100% e riciklueshme.

Tigan për salca 12 cm

Çmimi: 2,390 Lekë


Oferta: 1,195 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

I këndshme dhe i dobishme, ky tigan me cilësi të lartë është gjithmonë i gatshme për detyra të vogla ose vakt të këndshëm për një ose dy persona. Bërë nga smalt & kombinimi i çelikut të karbonit, është i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, ndërsa veshja Quantanium siguron që ushqimi juaj të mos ngjitet kurrë. Përdoreni atë në çdo lloj sobe, edhe në ato me induksionin. Përmasa 12 cm. 100% e riciklueshme.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigan i vogël, i dobishëm për një kënaqësi të madhe

Tigan per salca Delimano Stone Legend Black 12 cm është një aset i shkëlqyeshëm për kuzhinierët e shtëpisë që duan të përfitojnë sa më shumë nga tiganët e tyre. I sigurtë për tu larë edhe ne lavastovilje dhe me veshje të besueshme jo ngjitëse, është mënyra më e thjeshtë për ta bërë gatimin e darkës më të lehtë.

Përdoret në çdo lloj sobe

Në proporcion të përsosur për të gatuar të gjitha llojet e salcave të shijshme, supa apo edhe perime për dy persona, tigani Delimano Stone Legend Black 12 cm funksionon në çdo lloj sobe dhe duket super edhe kur është në punë.

Cilësia që ju jeni mësuar me Delimano

Tigani i salcave Delimano Stone Legend Black 12cm është bërë nga materiale supreme, ashtu siç jeni mësuar me enët e gatimit Delimano.

Baza e tiganit është prej çeliku karboni dhe kombinimi i smaltit, i cili është një kombinim i provuar për rezultate më të mira gatimi. Smalti do t'ju kënaqë me karakteristikat e tij të shkëlqyera, pasi është:

 • e fortë por e lëmuar,
 • jo poroze,
 • rezistente ndaj kimikateve,
 • të qëndrueshme,
 • rezistente ndaj gërvishtjeve,
 • e bërë për të ruajtur ngjyrën e qëndrueshme,
 • lehtë për t'u pastruar,
 • nuk digjet dhe
 • 100% i riciklueshëm dhe në këtë mënyrë miqësore me mjedisin.

Veshje e besueshme që ju nevojitet për gatim pa mundim

Pjesa më e mirë e tenxheres është veshja e saj Quantanium, e bërë për të lehtësuar gatimin tuaj dhe për të shkurtuar kohën e pastrimit. Veshja Quantanium me grimca të vërteta guri është e përforcuar me grimca minerale natyrore prej guri dhe titan, gjë që e bën atë:

 • jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve,
 • mundëson gatimin me pak yndyrë vetëm me një pikë vaj pasi asgjë nuk ngjitet,
 • perfekt për ushqimet tradicionale - i jep ushqimit shijen tradicionale si të gatuar në gurin e vërtetë - grimcat e gurit ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht, në mënyrë që lagështia natyrale, vitaminat dhe aroma të qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit,
 • Është bërë nga materiale jo toksike - 100% e bërë pa PFOA, kështu që asnjë kimikate i dëmshme nuk hyn në ushqimin tuaj dhe përfundimisht në trupin tuaj.

Quantanium është aq i lëmuar sa ushqimi thjesht rrëshqet nga sipërfaqja, duke u siguruar që të mos mbetet asgjë pas, kështu që pastrimi të jetë i lehtë. Mund ta lani manualisht me pak ilac dhe ujë ose thjesht ta vendosni në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star