Nuk keni produkte në shportë

Provo

BLACK FRIDAY ME SUPER ULJE DERI NË 70% + 10% EXTRA

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

DITA E FUNDIT E ULJEVE, nxitoni të përfitoni nga super ofertat në të gjitha produktet.

 
[banner_timer]
 

Tigan për krepa Stone Legend Mediterraneo

Photo
Video
-50%

Perfekt për vezë të skuqura në mëngjes, ose për disa krepa të shijshëm, tigan për krepa Delimano Stone Legend Mediterraneo. I lehtë dhe praktik, ky tigan është prej çeliku karboni dhe smalti i veshur me shtresën Quantanium, për përvojë gatimi absolutisht jo ngjitëse. Me dorezë bakelite me prekje të butë. Përnasa 24cm.

Tigan për krepa Stone Legend Mediterraneo

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Perfekt për vezë të skuqura në mëngjes, ose për disa krepa të shijshëm, tigan për krepa Delimano Stone Legend Mediterraneo. I lehtë dhe praktik, ky tigan është prej çeliku karboni dhe smalti i veshur me shtresën Quantanium, për përvojë gatimi absolutisht jo ngjitëse. Me dorezë bakelite me prekje të butë. Përnasa 24cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni krepa me lehtësi me këtë tigan të mrekullueshëm

Hidhni petullat ashtu siç bënte gjyshja, mmm. Të buta, në ngjyrë kafe të artë, të mbushura me çokollatë, reçel ose krem djathi - krepat janë të preferuara gjatë gjithë kohës në pothuajse çdo familje. Gatimi i krepave mund të jetë një detyrë mjaft e lodhshme, përveç nëse zotëroni një tigan me cilësi të lartë për petullat, si p.sh. tigan për krepa Delimano Stone Legend Mediterraneo.

Pregatisni krepa me pak yndyrë dhe shijojini ato pa u ndjerë në faj

Ky tigan është fantastik, 100% që nuk ngjit ju ndihmon të gatuani krepa me lehtësi vetëm me një pikë vaj. Veshja e lëmuar nuk do të lejojë kurrë ngjitje, pavarësisht sasisë së vajit, kështu që mund të gatuani me sasi minimale vaji.

Nuk dëshironi të bëni krepa? Përdoreni atë për vezë, tortilla, omëletë, madje edhe fileto bifteku ose peshku – do të merrni rezultate perfekte dhe të përsosura çdo herë.

Kombinimi i smaltit dhe çelikut - rezultate perfekte çdo herë

Smalti është një nga materialet më të njohura të enëve të gatimit pasi përmban vetitë më të kërkuara që mund të ketë një enë gatimi:

  • Smalti ka një sipërfaqe të fortë, shumë të lëmuar dhe jo poroze, e përkryer për brumin delikat të krepave
  • Smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve
  • Është kimikisht rezistent, 100% i riciklueshëm dhe miqësor ndaj mjedisit
  • Smalt shumë i lehtë për t'u pastruar
  • Nuk do të digjet kurrë

Rrotulloni krepat me lehtësi falë veshjes Quantanium

Veshja Quantanium ndihmon në dhënien e përçueshmërisë së jashtëzakonshme të nxehtësisë në të gjithë sipërfaqen e tiganit, në mënyrë që krepat të gatuhen në mënyrë të barabartë. Nëse dëshironi t'i ktheni krepat në ajër, do t'i bëni përshtypje familjes dhe miqve tuaj me ndihmën e këtij tigani krepash!

Veshja Quantanium është 100% super jongjitëse, që do të thotë se krepat nuk do të ngjiten kurrë, kështu që ju mund t'i ktheni ato dhe thjesht të rrëshqisni nga sipërfaqja pasi të jenë gatuar. Krepa të shijshëm me ngjyrë kafe të artë do të jenë gati për familjen tuaj të uritur brënda një kohe të shkurtër. Quantanium është 4,7 herë më i qëndrueshëm dhe 2 herë më rezistent ndaj gërvishtjeve në krahasim me veshjet e tjera komerciale. Është gjithashtu jashtëzakonisht i fortë, kështu që nuk do të konsumohet me kalimin e kohës - mund ta përdorni me aksesorë metalik.

Për krepa të shijshëm

Veshja Quantanium është e përforcuar me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani, që do të thotë se qëndron e fortë dhe e lëmuar për shumë vite, edhe nëse përdoret çdo ditë. Grimcat e gurëve të vërtetë brenda shtresës gjithashtu ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht, në mënyrë që lagështia, vitaminat dhe shija tërësisht natyrale të qëndrojnë brenda ushqimit. Guri i vërtetë i jep ushqimit shijen tradicionale që të gjithë e duan pasi ushqimi mbetet i lëngshëm dhe plot shije.

Veshje jo toksike

Quantanium nuk është i shkëlqyeshëm vetëm në gatim, por është gjithashtu i mirë për shëndetin tuaj. Veshja është bërë nga materiale jo toksike dhe është 100% pa PFOA, që do të thotë se asnjë kimikate i dëmshme nuk hyn në ushqimin dhe trupin tuaj. Veshje jashtëzakonisht rezistente ndaj gërvishtjeve dhe si rrjedhim ultra e sigurt, nuk lejon depërtimin e kimikate në ushqimin tuaj siç bëjnë disa PTFE.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star