Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan për krepa 101

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tigan për krepa me nje dizajn special, ju mund të pregatisni krepa në 101 mënyra: krepa amerikan, krepa francez, të vegjël ose të mëdhenj sipas dëshirës. Me 3 shtresa të cilat nuk lejojnë ngjitjen ju mund të hidhni krepin nga tigani direkt në pjatë, dhe materiali i tij rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve do të bëjnë këtë tiganin perfekt për çdo kuzhinë. Lehtësi në larje. Madhësia 25cm.

Tigan për krepa 101
2,390 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tigan për krepa me nje dizajn special, ju mund të pregatisni krepa në 101 mënyra: krepa amerikan, krepa francez, të vegjël ose të mëdhenj sipas dëshirës. Me 3 shtresa të cilat nuk lejojnë ngjitjen ju mund të hidhni krepin nga tigani direkt në pjatë, dhe materiali i tij rezistent ndaj gërvishtjeve dhe gërryerjeve do të bëjnë këtë tiganin perfekt për çdo kuzhinë. Lehtësi në larje. Madhësia 25cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Diametri i tigani është 25 cm - ideal për të pregatitur krepat më të mirë! Sapo të jetë ngrohur tigani, hidhni brumin, prisni pak minuta, rrotullojeni në ajër - është kaq e thjeshtë. Asgjë nuk ngjit në tigan, kjo është një ndër gjërat më të rëndësishme në pregatitjen e krepave!

STRATO MAX, shtresa e sipërme e tiganit Delimano 101 pancake është e përbërë nga 3 shtresa të ndara me një teknologji të avancuar, të cilat e bëjnë këtë tigan rezistent ndaj gërryerjes, gërvishtjes dhe ngjitjes.

Tigani është i disponueshëm në 3 ngjyra të ndryshme.

Avantazhet e STRATOMAX

 • Materiale cilësore që sigurojnë jetëgjatësi
 • Rezistente ndaj gërryerjes
 • Fortësi e përmirësuar në sipëraqen e tij
 • Shumë e lehtë në pastrim

Veshja e jashtme NEXTECH

Nextech është një teknologji e cila përmirëson funksionin dhe performancën e sipërfaqes së jashtme.

Avantazhet e NEXTECH

 • Rezistent ndaj temperaturave të larta
 • E përshtatshme për çdo sobë (jo për induksioni)
 • Lehtësi në pastrim
 • Anti oksidues
 • Sipërfaqe unike " e zhveshur" - bazë alumini

Të gjitha këto e bëjnë tiganin e krepave Delimano ideal për këdo, çdo kuzhinë dhe gjithashtu shumë e rëndësishme - për çdo xhep!

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, qeramik
Materiali i brendshëm veshje e cila nuk ngjit
Rezistenca e temperaturës 250°C

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia