OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tigan Për Krepa Green Planet 25 cm

Photo
Video

Pavarësisht nëse preferoni petulla amerikane ose krepa klasik, ky tigan është perfekt Delimano Green Planet! Ky tigan alumini me cilësi të lartë e bën gatimin e petullave ose krepave shumë të lehtë, me veshjen e saj jo-ngjitëse dhe jo-gërvishtëse të Whitford, por gjithashtu ruan Nënë Natyrë me bazën e bërë prej alumini 100% të ricikluar. Përmasa 25 cm. Për çdo entuziast të gatimit!

Tigan Për Krepa Green Planet 25 cm
2,490 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Pavarësisht nëse preferoni petulla amerikane ose krepa klasik, ky tigan është perfekt Delimano Green Planet! Ky tigan alumini me cilësi të lartë e bën gatimin e petullave ose krepave shumë të lehtë, me veshjen e saj jo-ngjitëse dhe jo-gërvishtëse të Whitford, por gjithashtu ruan Nënë Natyrë me bazën e bërë prej alumini 100% të ricikluar. Përmasa 25 cm. Për çdo entuziast të gatimit!

Më shumë
Detajet e produktit

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

 • Delimano Green Planet

  Pothuajse 12x qëndrueshmëri më e mirë e veshjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 15x më shumë rezitente ndaj ngjitjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 2,5x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Delimano Green Planet

  100% alumin i ricikluar

*Në krahasim me veshjet e tjera të tregtuara gjerësisht.

Gatuaj krepa me këtë tigan të lehtë dhe eko-miqësore

Cila është shija juaj e preferuar? Një krep i mbushur me reçel, apo një krep klasik i spërkatur me çokollatë ose krem karamele? Për çdo mengjes dhe cilëndo kohë të vitit, petullat ose krepat janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të filluar (ose për të mbaruar!) ditën, Tigani i krepave Green Planet së shpejti do t'ju hedhë petulla ose krepat si profesionist. Bërë nga alumini i lehtë, i qëndrueshëm për lehtësi në përdorim dhe shpërndarjen e shkëlqyeshme të nxehtësisë, ky tigan i përditshëm përmban një shtresë jo-ngjitëse në brendësi, kështu që vështirë se do të keni nevojë të përdorni ndonjë pikë vaj gjatë gatimit.

Delimano Green Planet Pancake Pan

Filloni ditën tuaj në mënyrën më të ëmbël të mundshme me tiganin e krepave Green Panet

Sipërfaqja e gatimit 25 cm është madhësia e duhur për krepat standarde dhe nxehet shpejt, duke bërë një punë të shkurtër të porosisë tuaj të krepave të mëngjesit! Përdoreni atë për të gatuar krepa delikatë, që shkrinë në gojë, blinis ruse me salmon të tymosur, omëleta, vezë të fërguara me pak mocarela ose proshutë.

Delimano Green Planet Pancake Pan

Lloji i sobës tuaj nuk është problem

Linja Green Planet përmban pllakë induksioni prej çeliku të pandryshkshëm, kështu që mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë induksionin.

Delimano Green Planet Pancake Pan

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

Delimano Green Planet

I lehtë, i qëndrueshëm dhe përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë

Ka shumë arsye të mira për përdorimin e aluminit të ricikluar:

 • Ruan më mirë nxehtësinë (225 W / M ° K) dhe është një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë duke siguruar që enët të nxehen shpejt dhe në mënyrë të barabartë në të gjitha pikat
 • E lehtë (2,7g / cm3) kështu që është e lehtë për t’u manovruar
 • Nuk ndryshket
 • Është i qëndrueshme dhe afatgjatë
 • Është higjenik, e sigurt dhe në përputhje me standardin për enet në kontakt me ushqimin
Delimano Green Planet

Ju nuk keni pse të ndërroni sobën - Green Planet punon në të gjitha sobat

Tigani i krepave Delimano Green Planet, ka një pllakë induksioni të çelikut të pandryshkshëm, kështu që mund të përdoret në të gjitha vatrat, përfshirë induksionin. Kështu që nuk ka më nevojë të ndërroni sobën.

Delimano Green Planet

Zbuloni linjën Green Planet

Linja e re e enëve të gatimit eko-miqësore e Delimanos përbëhet nga tenxhere dhe tigan të ndryshëm që mund t'i kombinoni lehtësisht edhe me gamën tonë të kapakëve Delimano. Për më tepër ne kemi përgatitur 2 sete të ndryshme që do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të gatimit.

Njihuni me produktet e linjës Green Planet

Delimano Green Planet

Zgjedhja më e mirë për ju, kuzhinën tuaj dhe planetin

Tigani për skuqje Delimano Green Planet është pjesë e linjës së re ekologjike Delimano të bërë nga 100% alumin i riciklueshëm. Ky material miqësor ndaj mjedisit është bërë nga mbetjet e mbledhura të aluminit. Prodhimi i enëve të gatimit nga alumini i ricikluar prodhon 95% më pak mbeturina të dëmshme sesa prodhimi duke përdorur alumin të pastër **

Për më tepër, kur enët e gatimit tuaj të aluminit janë konsumuar, mund ta dërgoni përsëri në riciklim - alumini mund të riciklohet shumë herë pa humbur vetitë e tij ose karakteristikat e tij strukturore.

** Bazuar në raportin e Shoqatës Evropiane të Aluminit, 2012

Delimano Green Planet
Të dhëna teknike
Add Info Përdoret në të gjitha llojet e sobave edhe ato me induksion (të gjithë tenxheret dhe tiganët, përveç tavës)
Kapaciteti 1l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Alumin
Materiali bazë Alumin
Materiali i brendshëm veshje e cila nuk ngjit
Përmasat 25cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star