Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan i thellë Stone Legend Pro

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Elegant dhe plot stil, ky tigan i thellë nga Delimano është ideal për të gjitha gatimet. Veshja jo ngjitëse lejon shpërndarjen e barabartë të nxehtësisë për rezultatet më të mira të gatimit dhe le të rrëshqasë ushqimi lehtë jashtë tiganit. Për të gjitha sobat pllaka dhe furrë. Lahet në lavastovilje. Përmasa 26 cm.

Tigan i thellë Stone Legend Pro
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Elegant dhe plot stil, ky tigan i thellë nga Delimano është ideal për të gjitha gatimet. Veshja jo ngjitëse lejon shpërndarjen e barabartë të nxehtësisë për rezultatet më të mira të gatimit dhe le të rrëshqasë ushqimi lehtë jashtë tiganit. Për të gjitha sobat pllaka dhe furrë. Lahet në lavastovilje. Përmasa 26 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Elegant dhe plot stil, ky tigan i thellë nga Delimano është ideal për të gjitha gatimet. Veshja jo ngjitëse lejon shpërndarjen e barabartë të nxehtësisë për rezultatet më të mira të gatimit dhe le të rrëshqasë ushqimi lehtë jashtë tiganit. Për të gjitha sobat pllaka dhe furrë. Lahet në lavastovilje. Përmasa 26 cm.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali Çelik inoks
Materiali bazë Çelik inoks
Materiali i brendshëm gur quantanium

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia