Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan i thellë Stone Legend 28cm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Tigan i thellë Stone legend, ideal për pregatitjen e salcave të ndryshme dhe për skuqje. Me material smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, me grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtësi për tu pastruar. Madhësia: 28cm.

Tigan i thellë Stone Legend 28cm
3,980 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Tigan i thellë Stone legend, ideal për pregatitjen e salcave të ndryshme dhe për skuqje. Me material smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, me grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtësi për tu pastruar. Madhësia: 28cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Zgjedhjet e vakteve janë të pafundme me tiganin Wok

Ky tigan i dizajnuar posaçërisht me përmasë 28 cm është ideal për të përgatitur një larmi të pafund vaktesh duke përfshirë:

 • Oriz, noodle dhe perime të skuqura
 • Mish të gatuar në avull dhe perime
 • Peshk, karkaleca dhe ushqime të tjera të detit
 • Mengjese te ndryshme
 • Rizoto dhe salcat e makaronave
 • Edhe ëmbëlsirat...

Cilësi Superiore Stone Legend Quantanium ME GURË TË VËRTETË

Dhe rezultatet që prodhoni do të përfitojnë nga vetitë e shkëlqyera të enëve të gatimit Stone Legend që janë krijuar posaçërisht për të siguruar vakte të shijshme, të shëndetshme dhe me pak yndyrë.

 • Veshje Quantanium ME GURË TË VËRTETË spërkatet në 5 shtresa dhe përforcohet me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani për të rezultuar në një shpërndarje të barabartë të nxehtësisë që ruan më shumë lëndë ushqyese.
 • Baza e çelikut përdoret për qëndrueshmëri afatgjatë që nuk do të ndryshojë me kohën.
 • Një shtresë qelqi e smaltit shton më shumë forcën.
 • Materialet 100% pa PFOA janë plotësisht jo toksike dhe të riciklueshme.

Ushqime më të shëndetshme që thjesht shijojnë më mirë

Për shkak se tigani i thellë Delimano Stone Legend ka një sipërfaqe të strukturuar në mënyrë unike të fortë, por të lëmuar dhe jo poroze, ju duhet vetëm një pikë vaj për të prodhuar vakte më të shëndetshme.

Karakteristikat e shkëlqyera të shpërndarjes së nxehtësisë rezultojnë në ngrohje graduale që parandalon djegien dhe ruan vitaminat natyrore, mineralet, lëngjet dhe lëndët ushqyese në ushqimin që gatuani.

Shija Tradicionale e Gatimit në Gurë të Vërtetë

Gjithashtu jemi të sigurt që do të dashuroheni me shijen tradicionale që është njësoj si të gatuani në gur të vërtetë.

Qëndrueshmëri e gjatë e ngjyrave që është e sigurt për larjen e enëve

Tigan i thellë Delimano Stone Legend pastrohet lehtë dhe mund të lahet edhe në lavastovilje. Ka veti superiore kimike dhe rezistente ndaj gërvishtjeve dhe një qëndrueshmëri të gjatë të ngjyrave që nuk do të zbehet me kohën.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia