ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Thikë për të qëruar

Photo
Video

Get to know Delimano Gourmet Paring Knife, a razor-sharp knife made of a single piece of 100% Japanese grade stainless steel. Due to its small size, this paring knife allows fine control of the blade and tip of the knife, making it great for garnishing, peeling, and small chopping tasks. The knife is extremely durable, rust proof, and it can be washed in a dishwasher. 

Thikë për të qëruar
1,180 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Get to know Delimano Gourmet Paring Knife, a razor-sharp knife made of a single piece of 100% Japanese grade stainless steel. Due to its small size, this paring knife allows fine control of the blade and tip of the knife, making it great for garnishing, peeling, and small chopping tasks. The knife is extremely durable, rust proof, and it can be washed in a dishwasher. 

Më shumë
Detajet e produktit
Thika Delimano Gourmet Paring, një thikë e mprehtë e bërë nga një copë e vetme çeliku inox 100% japoneze. Për shkak të madhësisë së saj të vogël, kjo thikë lejon kontroll të imët të tehut dhe majës së thikës, duke e bërë atë të shkëlqyeshëm për zbukurime, per te qeruar dhe detyra të vogla copëtimi. Thika është jashtëzakonisht e qëndrueshme, nuk ndryshket dhe mund të lahet në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star