Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thikë me 6 tehe për Multifresh

Photo
Video
-80%

6 tehe të veshura me titan (çelik inox) me dhembëza, bëra nga koncepti japonez për thërrmim/grirje të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese.

Thikë me 6 tehe për Multifresh

Çmimi: 1,490 Lekë


Oferta: 300 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi pas 2 muajsh.
  • Më shumë
Më shumë

6 tehe të veshura me titan (çelik inox) me dhembëza, bëra nga koncepti japonez për thërrmim/grirje të imët dhe nxjerrje të lëndëve ushqyese.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia