Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thika Qeramike Delimano

Photo
Video
-60%

Tehu prej Zirconium reziston vite pa patur nevojë për mprehje. Thikat janë rezistente ndaj ndryshkut, dhe tehu nuk dëmtohet nga acidet ushqimore. Do të qëndrojnë e mprehtë për shumë vite.

Thika Qeramike Delimano

Çmimi: 9.580 Lekë


Oferta: 3.832 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tehu prej Zirconium reziston vite pa patur nevojë për mprehje. Thikat janë rezistente ndaj ndryshkut, dhe tehu nuk dëmtohet nga acidet ushqimore. Do të qëndrojnë e mprehtë për shumë vite.

Më shumë
Detajet e produktit

Për një performance më të mirë që zgjat më shumë se thikat klasike

Thikat Kyocera të Delimanos janë një alternativë e madhe kundrejt thikave metalike për një prerje shumë të kontrolluar.

Tehu prej Zirconium reziston veshjen dhe mban buzët e saj të mprehura për muaj deri dhe vite pa patur nevojë për mprehje. Thikat janë rezistente ndaj ndryshkut, dhe tehu nuk dëmtohet nga acidet ushqimore, dhe nuk lë asnjë shije metalike ose erë të padëshirueshme tek ushqimi juaj.

KYOCERA KNIFE DELIMANO EDITION

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • Pastërtia e pashembullt - thika qeramike janë kimikisht inerte, sipërfaqe e lëmuar e cila reziston mikrobeve
 • Karakteristika Anti-korrozive
 • Nuk ndryshon shijen e produkteve dhe ka cilësi në mprehtësi
 • Ultra i lehtë
 • Rezistent ndaj gërvishtjeve dhe konsumimit
 • Të gjitha materialet natyrore.
 • Materiale të reja, inovative dhe eko miqësore.
 • Thikat nuk e thithin aromën e ushqimeve.
 • Materialet kanë nje jetëgjatësi të madhe.
 • Dizajn modern.
 • Produkt për të gjithë familjen.
 • Niveli i cilësisë së lartë.
 • Çmimi i produktit është tërheqës.

Për shkak të tehut prej qeramike, ato kurrë nuk ndryshken dhe nuk ndryshojnë gjendjen e tyre natyrale.

 • Zirconiumi Oksidit (pasuruar me qeramikë) lejon briskun e mprehur të jetë shumë i saktë.
 • Tehu i thikave është krejtësisht indiferent nga vajrat, acidet, lëngjet, kripërat dhe përbërësit e tjerë - kjo do të thotë që aroma e ushqimit tuaj ose pamja nuk do të ndryshojë për shkak të thikës.
 • Tehu prej qeramike është i lehtë dhe nuk ka peshë të shtuar e cila ju jep një përvojë jashtëzakonisht të ekuilibruar prerjes
 • Për shkak të sipërfaqes së lëmuar, ajo ndihmon për të shmangur mikrobet.
 • Këto thika peshojnë sa gjysma e thikave ekuivalente të bërë nga materiale të tjera.
 • Këto thika mund të presin dru apo bordet plastike dhe do të qëndrojnë të mprehtë për shumë vite. Përdorimi mesatar është tre deri në pesë vjet.
Të dhëna teknike
Materiali zirkon
Përmasat 7.5 cm; 11 cm; 14 cm; 16 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star