Nuk keni produkte në shportë

Provo

Thekse buke Perla

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Shijoni bukën e thekur sipas preferencave tuaja, ju mund të thekni 4 feta buke në të njëjtën kohë me Theksen Delimano Perla. Dizajn i këndshëm dhe shumë praktike në përdorim dhe e lehtë në pastrim.

Thekse buke Perla

Çmimi: 5,980 Lekë


Oferta: 2,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shijoni bukën e thekur sipas preferencave tuaja, ju mund të thekni 4 feta buke në të njëjtën kohë me Theksen Delimano Perla. Dizajn i këndshëm dhe shumë praktike në përdorim dhe e lehtë në pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni bukën e thekur sipas preferencave tuaja, ju mund të thekni 4 feta buke në të njëjtën kohë me Theksen Delimano Perla. Dizajn i këndshëm dhe shumë praktike në përdorim dhe e lehtë në pastrim. 7 nivele të ndryshme për të thekur bukën sipas preferencave tuaja dhe familjarëve tuaj. Gjithashtu në pjesën e poshtme ka nje tabaka ku mblidhen thërrimet.

Më shumë info:

  • Fuqia: 1200 - 1400W
  • Përmasa produktit: 38 x 14 x 18 cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star