OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Termus Brava

Photo
Video
-33%

Mbajini pijet të ngrohta dhe të sigurta me termusin Delimano Brava. Dizajni tërheqës dhe funksional me dy shtresa siguron që pijet të qëndrojnë të nxehta dhe të freskëta më gjatë, termusi është gjithmonë i freskët në prekje. Kapaku dhe buza ofrojnë mbrojtje të dyfishtë nga rrjedhjet dhe derdhjet. Personalizimi i plotë është i mundur duke përdorur foton ose vizatimin tuaj. Kapaciteti 400ml.

Termus Brava

Çmimi: 1,190 Lekë


Oferta: 800 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Mbajini pijet të ngrohta dhe të sigurta me termusin Delimano Brava. Dizajni tërheqës dhe funksional me dy shtresa siguron që pijet të qëndrojnë të nxehta dhe të freskëta më gjatë, termusi është gjithmonë i freskët në prekje. Kapaku dhe buza ofrojnë mbrojtje të dyfishtë nga rrjedhjet dhe derdhjet. Personalizimi i plotë është i mundur duke përdorur foton ose vizatimin tuaj. Kapaciteti 400ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Merrni kudo dhe shijoni pije të nxehta gjatë gjithë ditës!

Me termusin Delimano Brava tani mund të shijoni pije të nxehta dhe të freskëta për më gjatë. Termusi është një mënyrë elegant dhe praktike për ta mbajtur pijen tuaj të preferuar të nxehtë, më të shijshme në punë. Ideja për udhëtime ose një ditë në zyrë, termusi ka avantazhet e mëposhtme:

  • Nuk ka më nevojë të blini çaj ose kafe çdo ditë, thjesht merrni nga shtëpia.
  • Shtresa e brendshme e gotës termike është një trup çelik inox që i mban pijet tuaja më të nxehta për më shumë kohë.
  • Termusi prej çeliku inox pastrohet lehtë dhe është i sigurt për tu lare edhe ne lavastovilje, duke mbrojtur aromat që ju pëlqen.
  • Dizajni me dy shtresa do të thotë që termusi të mbetet gjithmonë i sigurt dhe i freskët në prekje.
  • Ndryshoni pamjen e filxhanit tuaj termus me një foto ose vizatim nën shtresën e jashtme të saj. Shprehuni dhe mbajini kujtimet e çmuara ndërsa shijoni pijen tuaj.
  • Me stil dhe i sigurt, kapaku është krijuar për të parandaluar rrjedhjet dhe derdhjet, ndërsa termusi është me madhësi që të futet në çantën tuaj.

Material i fortë, e lehtë për tu mbajtur, Termusi Delimano Brava mban 400 ml të pijeve tuaja të preferuara të nxehta. E lehtë për tu personalizuar, gota termike është shoqëruesi ideal i udhëtimit sa herë që largoheni nga shtëpia.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star