Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Rossi Swiss Crystals

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%

Tenxhere e linjës Delimano Rossi Swiss Crystals perfekte për pregatitjen e gjellërave nga me të ndryshmet për të gjithë familjen tuaj. Gjithashtu kjo tenxhere mund të përdoret edhe në furrë. Me materiale cilësore që nuk ngjisin dhe nuk gërvishten, shtrese me diamant dhe teknologjine Swiss Crystal.

Tenxhere Rossi Swiss Crystals

Çmimi: 5,490 Lekë


Oferta: 2,745 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tenxhere e linjës Delimano Rossi Swiss Crystals perfekte për pregatitjen e gjellërave nga me të ndryshmet për të gjithë familjen tuaj. Gjithashtu kjo tenxhere mund të përdoret edhe në furrë. Me materiale cilësore që nuk ngjisin dhe nuk gërvishten, shtrese me diamant dhe teknologjine Swiss Crystal.

Më shumë
Detajet e produktit

Tenxhere Delimano Rossi Swiss Crystals me nje dizajn shume te kendshem dhe e perdorshme per ne sobe dhe ne furre, dhe me nje kapacitet te madh per te gatuar per te gjithe familjen.

Me dy doreza anesore, te cilat jane shume praktike edhe nese do ta perdorni kete tenxher per te gatuar ne furre.

Fale teknologjise ekskluzive Swiss Crystal tenxherja eshte e forte dhe rezistente dhe eshte aplikuar procesi i prodhimit me baze uji, qe eshte edhe nje proces miqesor per natyren. Kjo shtrese e cila nuk lejon ngjitjen permban miliona grimca kristali, dhe siperfaqja eshte shume rezistente. Dhe ne fund, nje shtrese diamanti eshte e aplikuar per me shume fortesi.

Avantazhet e tenxheres me permase 26cm:

  • Tenxherja eshte me material alumini, nje metal i lehte ne peshe por me veti te shkelqyera ne shperndarjen e nxehtesise, pa krijuar pika te nxehta ose rrezik per tu deformuar edhe ne temperatura te larta.
  • Me nje veshje e cila eshte kundra ngjitjes, ku jane perdorur me miliona copeza kristalesh per nje siperfaqe te paster ku ju mund te gatuani me lehte.
  • Nje shtrese rezistente ndaj gervishtjeve dhe ku eshte perdorur edhe diamant, per te siguruar nje shtrese te forte e cila do ti rezistoje shume vite perdorimi.
  • Dizajn shume I kendshem, pjesa e jashtme e kuqe e ndersa brendesia e zeze.
  • E pershtatshem per cdo lloj sobe edhe ato me induksion, dhe me doreza celikur qe mund te perdoret edhe ne furre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia