Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tenxhere Primissima 20 cm

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Gatuani shëndetshëm, supa të shijshme, gjellëra të ndryshme, gulash, ragu, pure e shumë me tepër me tenxheren Primissima. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. Diametri 20 cm dhe kapaciteti 2,7 Litra.

Tenxhere Primissima 20 cm
4,225 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Gatuani shëndetshëm, supa të shijshme, gjellëra të ndryshme, gulash, ragu, pure e shumë me tepër me tenxheren Primissima. Me material shumë cilësore, me veshje Ipertek Pro AirCoat me 4 shtresa, që ofron më shumë rezitence, nuk lejon gërvishtjen dhe gërryerjen e materialit. Prodhuar me materiale pa kimikate të dëmshme dhe e lehtë në pastrim. Diametri 20 cm dhe kapaciteti 2,7 Litra.

Më shumë
Detajet e produktit

Tenxhere Delimano Primissima me diameter 20 cm, perfekte per te gatuar nje shumellojshmeri gjellerash nga me te ndryshme, supa te shijshme, gulash, makarona e shume me teper.

Disa nga avantazhet e linjes Delimano Primissima

  • perforcuar me 4-shtresa me veshje qe nuk ngjit, dhe pa kimikate te demshme
  • gatuani me pak yndyre
  • lehtesi ne pastrim
  • rezitente ndaj gervishjteve
  • shtrese aircoat
  • miqesore me natyren – 100% baze alumini e riciklueshme

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star