Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere për qumësht 14 cm Stone Legend Pro

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ngrohja e qumështit sapo u bë më e lehtë me tenxheren për qumësht Stone Legend Pro. Me një trup më të gjatë, dorezë të përshtatshme prej çeliku inox dhe veshje me 5 shtresa me grimca të vërteta guri, ky është një mjet i përsosur i kuzhinës për ngrohjen e qumështit. Tenxhere mund të përdoret në të gjitha sobat, madje edhe në furrë. Përmasa 14 cm.

Tenxhere për qumësht 14 cm Stone Legend Pro
2,190 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
Më shumë

Ngrohja e qumështit sapo u bë më e lehtë me tenxheren për qumësht Stone Legend Pro. Me një trup më të gjatë, dorezë të përshtatshme prej çeliku inox dhe veshje me 5 shtresa me grimca të vërteta guri, ky është një mjet i përsosur i kuzhinës për ngrohjen e qumështit. Tenxhere mund të përdoret në të gjitha sobat, madje edhe në furrë. Përmasa 14 cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia