Black Friday Veror?

Black Friday Veror? Mos humbisni çmimet marramëndëse

Mos humbisni çmimet marramëndëse

deri në-70%
 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tenxhere Multicooker PRO me presion

Photo
Video

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Tenxhere Multicooker PRO me presion
16,990 Lekë
14,990 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me tenxheren elektrike me presion ju do të gatuani më shpejt, duke kursyer energjisë e duke ruajtur më shumë vitamina dhe minerale për ushqim të shëndetshëm. Me sistem sigurie të integruar dhe 15 programe të përcaktuara për më shumë lehtësi në përdorim. Fuqia 1000W dhe kapaciteti i saj është 5.5 litra, ideale edhe për familje të mëdha.

Më shumë
Detajet e produktit

14 Receta me Multi Cooker PRO

Shkarko librin me receta për tenxheren Multicooker Pro duke klikuar këtu.
Shkarko Manualin e Përdorimit duke klikuar këtu

Gatimi nuk ka qënë asnjëherë kaq i thjeshtë

Pse kjo tenxhere me presion është zgjidhja e duhur:

 • Zëvëndëson shumë pajisje kuzhine dhe madje edhe vetë sobën;
 • Ka 15 programe të përcaktuara - pra mund të gatuani thjeshtë duke shtypur vetëm 1 buton;
 • Ka një program që mund të vendosni ju sipas dëshirës dhe opsionin për të gatuar më vonë;
 • Ka një kapacitet 5,5 litra, për të pregatitur ushqim për të gjithë familjen;
 • Është shumë e shpejt, dhe ka 14 sisteme sigurie;
 • Mos u shqetesoheni për rregullimin e presionit - tenxherja kujdeset vetë për të;
Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

Avantazhet e tenxheres elektrike me presion

Tenxherja elektrike me presion multicooker është shumë e thjeshtë në përdorim. Shikoni disa nga avatanzhet kryesore të saj:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  14 sisteme sigurie

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Gatuani thjeshtë me një prekje të butonit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere e brëndshme e cila nuk ngjit

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  4 aksesorë të përfshirë

Mënyra të ndryshme për të përdorur tenxheren me presion

Edhe pse është një tenxhere me presion, ju gjithashtu mund ta përdorni për mënyra të ndryshme gatimi:

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere elektrike

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Tenxhere për gatim të ngadaltë

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të ngrohur ushqimin

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të skuqur

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për gatim me avull

 • Delimano Electric Pressure Multicooker Pro 5.5l

  Për të gatuar orizin

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë Kapaciteti: 5.5L; Fuqia: 1000W

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,95

35 Vlerësime

11-20 nga 35

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Etleva Plaku

www.delimano.al

Wekur kam blere tenxheren delimano kam shpetuar nga gatimi ushqimi behet shpejt dhe shume i shijshem delimano je me e mira

Lola

www.delimano.al

Produkt super
Eshte fantastike. E rekomandoj per te gjithe.

Ami

www.delimano.al

Super
Pershendetje! Kam bere nje blerje te zgjuar ,ku pervecse kam kursyer para , tanime kursej dhe kohen qe mund ti kushtohet nje gatimi. Eshte shum praktike dhe ekonomike mbi te gjitha !
Ju faleminderit per facilitetet qe na krijoni!!!

Bruna

www.delimano.al

10
Eshte super produkt ,fantastik mund te gatuaj shume shpejt dhe pa qene nevoja ti ri aty se mos me digjet ushqimi.Fiket atomatikisht kur mbaron programi dhe mbi te gjitha gatuan shendetshem.

Lena

www.delimano.al

Produkt fantastik
Produkte qe ja vlen ta kesh ne shtepi ,gatuan shendetshem ,pa aroma ne shtepi,te kurseb kohe dhe energji

Arjana

www.delimano.al

Nusja e shtepise
Tenxheren multicooker une e quaj nusja e shtepise, pasi une rri ajo gatuan

Ikbal

www.delimano.al

Eshte nje produkt shume i nevojshem ne kuzhinat tona. Funksioni i saj eshte fantastik.
Eshte nje produkt shume cilesor, shume praktike dhe e lehte ne perdorim. Ne shtepine time kam eliminuar eren e gatimeve dhe gjithashtu kursej shume kohe ne pergatitjen e ushqimeve. Tenxherja eshte shume e siguruar , ka larmishmeri funksionesh dhe ushqimet dalin shume te shijshme dhe i ruajne vlerat e tyre :) Jam shume e kenaqur me kete produkt dhe do ja u sugjeroja te gjitha amvisave :) Faleminderit Delimano !

Ana

www.delimano.al

Manualin ju lutem
Shume e mire dhe funksionale.

Ana

www.delimano.al

Super
Pershendetje , ju lutem mund te me dergon librin e recetave ne shqip , Faleminderit !

Merita

www.delimano.al

Eshte super..po a ka mundesi te me dergoni librin e recetave..faleminderit
Eshte super..po a ka mundesi te me dergoni librin e recetave..faleminderit

11-20 nga 35