Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere Multicooker me presion

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Multi Cooker, është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin me presion.

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • Kapacitet 5 Litra
 • 0-90 minuta kohë për gatime me presion
 • Sistem i sigurtë mbyllje
 • Ushqime me shumë  vitamina dhe vlera ushqyese 
 • Shije të mrekullueshme pa yndyra të shtuara
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko Manualin dhe Librin me Receta >>

Tenxhere Multicooker me presion
14,990 Lekë
13,490 Lekë Club5
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Multi Cooker, është një nga pajisjet, e cila bashkon teknologjinë dhe gatimin me presion.

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • Kapacitet 5 Litra
 • 0-90 minuta kohë për gatime me presion
 • Sistem i sigurtë mbyllje
 • Ushqime me shumë  vitamina dhe vlera ushqyese 
 • Shije të mrekullueshme pa yndyra të shtuara
 • Garanci: 6 muaj

Shkarko Manualin dhe Librin me Receta >>

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni vaktet në 1/3 e kohës!

Me tenxheren elektrike me presion Delimano Multi Cooker  ju do të pregatisni vaktet tuaja deri në 3 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme! Një zgjidhje e shpejtë dhe e thjeshtë për të gatuar, me një kapacitet prej 5 Litrash i cili do t'ju lejojë të gatuani vakte të shpejta, të shijshme dhe ju nuk do të mundoheni dhe mbi të gjitha nuk do të shpenzoni shumë para!

Duke marre parasysh se çfarë jeni duke gatuar dhe presionin që duhet për të gatuar, ky kapak vakumi pregatit ushqimet tuaja më shpejtë, pa shpërndarë nxehtësinë dhe aromën e gatimit në të gjithë shtëpinë. Kjo paisje do të bëjë çdo gjë për ju - thjeshtë vendoseni në punë dhe ju mund të gatuani në 6 funksione të ndryshme:

 • pregatisni rizoto
 • gatuani supë apo gjellë
 • gatuni me zjarr të ngadaltë
 • pregatisni mishin
 • gatuani me avull
 • ngrohni ushqimet

Delimano Electric Pressure Multi Cooker përdor pak energji dhe ujë dhe gatuan ushqimet më shpejtë - kështu ju do të kurseni para dhe do të mbroni mjedisin duke gatuar me këtë paisje. Familja juaj do të shijojë gatime të shëndetshme duke ruajtur vitaminat dhe minerale.

Një paisje e domosdoshme për çdo kuzhinë

Kombinimi tërhqës i materiali inox dhe plastikës në ngjyrë të zezë është perfekt dhe përshtatet me çdo kuzhinë moderne. Dizenjuar për më shume prakticitet në përdorim ajo do të kthehet një ndër paisjet më të preferuara të kuzhinës tuaj. Shijoni ushqimet e shëndetshme të pregatitura me këtë tenxhere dhe avantazhet e saj:

 • me një kapacitet 5 Litra e cila përshtatet edhe për familje me shumë persona
 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • kontroll temperature dhe presioni për më shumë fleksibilitet
 • me funksion kohe të paracaktuar
 • koha e mbajtjes së presionit 0-90 minuta
 • funksion për të mbajtur të ngrohta ushqimet
 • e lehtë për tu përdorur dhe ekran dixhital
 • doreza të sigurta dhe e lehtë për të servirur ushqimet
 • buton mbyllje për tu mbrojtur nga avulli apo uji i nxehtë
 • ekran dixhital i vogël për të monituruar më lehtë

DELIMANO ELECTRIC PRESSURE MULTI COOKER 5L ENG

Informacione Shtesë

Avantazhet:

 • 6 funksione të ndryshme gatimi
 • për vakte të shëndetshme, të shijshme dhe të shpejta
 • gatuni deri në 3 herë më shpejtë se me tenxheret e zakonshme
 • nevojitet më pak ujë dhe energji
 • ruan më shumë vitaminat dhe minieralet
 • sistemi i sigurtë mbyllje
 • tenxhere në formë U - e lehtë për tu pastruar
 • mikrokompjueter inteligjent - nuk ju duhet të prisni
 • koha e mbajtjes së presionit 0-90 minuta
 • kapaciteti 5 Litra
 • doreza të sigurta
 • fuqia: 900W

Multi Cooker është ideale për të gjitha kuzhinat dhe rekomandohet për:

 • familjet të cilat nuk kanë shumë kohë në dispozicion
 • për këdo që dëshiron të gatuaj shpejtë dhe thjeshtë
 • për këdo që dëshiron të përdorë paisje efiçente dhe aksesorë të cilët nuk dëmtojnë mjedisin
 • për të gjitha ata të cilët duan të pregatisin vakte të shëndetshme
 • për personat të cilët preferojnë paisje të cilat kanë edhe funskionin e programimit të minutazhit të gatimit
 • personat të cilët preferojnë të kenë kohë ekstra dhe nuk duan të shpenzojnë shumë kohë për të pastuar të gjithë kuzhinën
 • për të gjitha kuzhinat

 

Të dhëna teknike
Materiali çelik, pp, të tjera
Pesha 5.65 kg
Përmasat 30 x 34 cm

Vlerësimet e klientëve 10 Vlerësime

4,9

112 Vlerësime

1-10 nga 112

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lili

www.delimano.al

23/05/2019

Fantastik
Sapo e kam marre kete produkt. E rekomandoj. Shume fantastik. Ju lutem manualin dhe librin e recetave. Faleminderit!

Lumturi

www.delimano.al

15/05/2019

I shkelqyeshem, ushqimet me shume shije dhe brenda nje kohe te shkurter.
Super e mire!

Ria

www.delimano.al

15/05/2019

Gatime me shume shije dhe cilesore. Lutem me vendosni ne dispozicion manualin e perdorimi ne shqip dhe librin me receta
Super e mire!

Ervin

www.delimano.al

13/05/2019

Tenxhere me e mira
Pershendetje ! Kam marr tenxheren por dua nje manual perdorimi .Faleminderit

Ervin

www.delimano.al

13/05/2019

Shum e sigurt dhe shum eficente
Tenxhere qe i duhet cdo shtepie .mund te me dergoni librin e gatimit dje nje manual perdorimi ?

Ada

www.delimano.al

05/05/2019

Super
Shum e kenaqur , ja sugjeroj cdo amvise
Ju lutem me dergoni librin e revetave

Ada

www.delimano.al

05/05/2019

Super
Shum e kenaqur , ja sugjeroj cdo amvise
Ju lutem me dergoni librin e revetave

Lela

www.delimano.al

20/04/2019

5
Super e mire !

Arben

www.delimano.al

10/04/2019

Blejeni sa jeni ne kohe
I shkelqyeshem, vetem se do te doja manualin e perdorimit ne shqip ju lutem.

Perdorues

www.delimano.al

15/03/2019

Sapo e kam mare dhe e kam te nevojshem manualin
Pershendetje ,ju lutem mund te me dergoni manualin e perdorimit dhe librin me receta ,sapo e kam mare dhe e kam te nevojshem manualin.
Libri i Multicooker
Pershendetje, Ta gezoni produktin. Librin jua kemi derguar ne e-mailin tuaj. Faleminderit.
Delimano

1-10 nga 112

Page:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5
 6. ...
 7. 12