Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tavë shumëfunksionale Stone Legend Classic

Photo
Video
-40%

Përgatitni ushqime të këndshme, plot shije për të gjithë familjen dhe miqtë me tavën shumëfunksionale Delimano. Me kapacitet 5l, shtresë Quantanium jo ngjitëse dhe material smalti prej çeliku të karbonit, kjo tenxhere mund të përdoret në çdo lloj sobe, edhe ato me induksion edhe në furrë. Përfshin një termometër të integruar.

Tavë shumëfunksionale Stone Legend Classic

Çmimi: 5,990 Lekë


Oferta: 3,590 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Informacione Shtesë
Më shumë

Përgatitni ushqime të këndshme, plot shije për të gjithë familjen dhe miqtë me tavën shumëfunksionale Delimano. Me kapacitet 5l, shtresë Quantanium jo ngjitëse dhe material smalti prej çeliku të karbonit, kjo tenxhere mund të përdoret në çdo lloj sobe, edhe ato me induksion edhe në furrë. Përfshin një termometër të integruar.

Më shumë
Detajet e produktit

Me madhësi perfekte, prej çelik karboni

Gatimi i darkës për gjashtë njerëz të uritur është shumë i thjeshtë me Stone Legend Classic Dutch Oven. Jo vetëm e shkëlqyeshme për gjellera dhe tava, kjo tave shumefunksionale e dobishme është gjithashtu e përsosur për pothuajse çdo gjë që mund të gatuani në një furrë, përfshirë edhe pjekjen e bukës. Me një kapacitet 5 litra dhe 26 cm në diametër, kjo tavë shumë funksionale mund të pjekë lehtësisht një pulë të tërë, gjeldeti ose një bukë të këndshme.

Delimano Stone Legend Classic Frypan

Provoni çdo recetë që mund të gjeni

Nga një makarona e shpejtë e deri në gatimin e mishit me temperaturë të ulët dhe të shijshme; nga pjekja delikate me lëng deri tek bukët e pjekura, kjo tavë shumëfunksionale është e përkryer për gatimin e një sërë vaktesh në një tenxhere të vetme. Pregatisni supa, gjellëra që gjyshja juaj përdorte ose provoni specialitete moderne të gatuara ngadalë, rosto, makarona, rizoto, për të pjekur ëmbëlsira dhe natyrisht bukë!

Delimano Stone Legend Classic Frypan

Me shtresë të fortë dhe të cilësore për përvojë të përsosur në gatim

E veshur me 3 shtresa PPG QuanTanium e testuar nga kuzhinierë profesionistë, kjo tavë ju lejon të gatuani dhe skuqni ushqimin tuaj pa asnjë yndyrë të shtuar për rezultate më të shëndetshme dhe më të freskëta.

Është perfekte praktikisht për çdo gjë: nga supat dhe gjellërat e shijshme që gjyshja juaj bënte deri tek specialitetet moderne të gatuara ngadalë, rosto, makarona, rizoto deri në pjekjen e ëmbëlsirave dhe natyrisht bukë dhe produkte të tjera të pjekura.

Delimano Stone Legend Classic Frypan

Aftësi unike të ruajtjes së nxehtësisë, e përshtatshme për çdo lloj sobe

Falë formës cilindrike dhe bërthamës prej çeliku të karbonit, tenxherja Stone Legend Classic Dutch shpërndan nxehtësinë në mënyrë të barabartë dhe në kombinim me një kapak të përshtatshëm sigurojnë nxehtësi konstante, të barabartë dhe shumëdrejtimëshe për ushqimin që gatuhet brenda. Tani të gjitha pjatat tuaja do të kenë shije edhe më të mirë sesa e keni imagjinuar.

Është i përshtatshëm për të gjitha sobat (përfshirë edhe ato me induksionin) dhe është e sigurt për tu përdorur edhe në furrë (deri në 230 °C).

Delimano Stone Legend Classic Frypan

Ruajtje e shkëlqyeshme e nxehtësisë

Pasi të nxehet, kjo tavë shumë funksionale kërkon vetëm një furnizim të ulët të nxehtësisë për të arritur performancë të mirë gatimi pasi materiali ruan nxehtësinë në mënyrë të shkëlqyeshme. Në plitkat e sobës duhet të nxehet në temperaturë të ulët deri në mesatare. Falë termometrit të integruar ju gjithmonë do të njihni dhe kontrolloni temperaturën e gatimit brënda saj.

Delimano Stone Legend Classic Frypan
Informacione Shtesë

Informacione Teknike

  • Materiali: karbon çelik, enamel, nuk ngjit 3 shtresa PPG veshje QuanTanium
  • Kapaciteti: 5L, Ø 26 cm
  • Termometer të integruar deri në 240°C
  • Trashësia e çelikut: 1.8 mm (pjesa kryesore), 1.2 mm (kapaku)
  • E pershtatshme për çdo lloj sobe, edhe me induksion
  • Përdoret në furrë deri në 230°C
  • Lahet në lavastovilje
Delimano Stone Legend Classic Frypan

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Liliana

www.delimano.al

E kenaqur me cilesine dhe originalità e produkteve, accessori
Jam shum e kenaqur me gjdo gje qe kam blere te ju sepse jan originale ashtu siq ju i prezantoni… pasta qmimet do te doja me shum sconto !

Produktet 1