WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tavë rrumbullake Stone Legend Mediterraneo

Photo
Video
-50%
Tavë rrumbullake nga linja Mediterraneo do t'ju bëjë përshtypje me dizajnin magjepsëse dhe ngjyrën e ndezur. Mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Material çelik karboni dhe smalti i veshur me shtresë Quantanium jo ngjitëse me grimca guri. I përforcuar me titan, kjo tavë e fortë mund të përballojë çdo recetë që dëshironi të gatuani.
Tavë rrumbullake Stone Legend Mediterraneo

Çmimi: Nga 3,990 Lekë Deri në


Oferta: Nga 1,990 Lekë Deri në

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Tavë rrumbullake nga linja Mediterraneo do t'ju bëjë përshtypje me dizajnin magjepsëse dhe ngjyrën e ndezur. Mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Material çelik karboni dhe smalti i veshur me shtresë Quantanium jo ngjitëse me grimca guri. I përforcuar me titan, kjo tavë e fortë mund të përballojë çdo recetë që dëshironi të gatuani.
Më shumë
Detajet e produktit

Shijoni ushqimin e gatuar në shtëpi me ndihmën e një tave të rrumbullakët praktike

Pregatisni receta nga më të ndryshmet si gulash, përdoreni për zierje dhe per pjekje, lazanja ose supa të bëra në shtëpi – kjo tavë e cila nuk ngjit me kapacitet 2,5 ose 4 litra Delimano Stone Legend Mediterraneo i bën të gjitha. E bërë nga kombinimi i smaltit dhe çelikut të karbonit për ta bërë atë të lehtë dhe praktike në përdorim kur gatuani darkë për familjen tuaj, kjo tavë e rrumbullakët do t'ju lërë përshtypje me dizajnin dhe veçoritë mbresëlënëse.

Nga soba, në furrë dhe direkt në tryezë

Kjo tavë mund të përdoret për të gatuar ushqime dhe vakte të shijshme për të gjithë familjen. Plotësisht jo ngjitëse, me doreza të forta për mbajtje të lehtë edhe kur e keni mbushur deri në kapacitet maksimal.

Tavë e rrumbullakët mund të përdoret si në sobë ashtu edhe në furrë, kështu që ju mund të shkrini djathin sipër rizotos ose patateve apo biftekut.

Shtresa inovative dhe modern Quantanium për rezultate më të mira gatimi

Shtresa Quantanium është një arsye e vërtetë pse kjo tavë e rrumbullakët do të japë rezultate të jashtëzakonshme dhe përvojë gatimi të përsosur:

  • Ka qëndrueshmëri 4,7 herë më të mirë, krahasuar me shtresat komerciale të përdorur gjerësisht, kështu që tava do të zgjasë shumë më gjatë se të tjerët
  • Vetitë e saj jo ngjitëse nënkuptojnë se ushqimi juaj nuk do të ngjitet kurrë dhe thjesht do të rrëshqasë nga sipërfaqja pasi të jetë gatuar ose pjekur
  • Quantanium është 2 herë më rezistent ndaj gërvishtjeve, kështu që tava e rrumbullakët nuk do të konsumohet me kalimin e kohës – edhe nëse e përdorni me enë metalike.

Shije tradicionale për shkak të grimcave të gurit të vërtetë

Arsyeja pse kjo shtresë është kaq e fortë? Veshja Quantanium është e përforcuar me grimca minerale natyrale prej guri dhe titani, që do të thotë se mund ta përdorni për vite me rradhë dhe do të vazhdojë të funksionojë dhe të duket si e re.

Por edhe diçka tjetër në gurin e vërtetë - grimcat e gurëve të vërtetë brenda shtresës ruajnë nxehtësinë dhe e dërgojnë atë në ushqim gradualisht. Kjo ndihmon që e gjithë lagështia natyrale, vitaminat dhe shija të qëndrojnë të mbyllura, të ruajtura mirë brenda ushqimit. Guri i vërtetë gjithashtu i jep ushqimit shijen tradicionale që të gjithë e duan.

Sipërfaqe gatimi e shëndetshme

Shtresa Quantanium është me bazë uji, e shëndetshme dhe miqësore me mjedisin. Të gjitha materialet janë jo toksike dhe 100% pa PFOA, kështu që asnjë kimikat i dëmshëm nuk mund të hyjë në ushqimin tuaj.

100% sipërfaqe jo-ngjitëse, plus lehtësi në larje

Shtresa Quantanium nuk kërkon shumë kohë në pastrim pasi pothuajse asgjë nuk ngjitet, edhe pas pjekjes së gjatë. Ju madje mund të gatuani vetëm me pak vaj dhe sipërfaqja jo ngjitëse do të sigurojë që ushqimi juaj të mos ngjitet kurrë. Pas gatimit, thjesht vendoseni në lavastovilje ose lajeni me ujë të bollshëm në lavaman.

Vlerësimet e klientëve 1 Vlerësime

5

1 Vlerësime

Produktet 1

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Jola

www.delimano.al

Jola
Praktike, e perdor dhe si tenxhere dhe si tave.

Produktet 1