ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Tave Rrumbullake Green Planet 28 cm

Photo
Video
-50%

Tavë rrumbullake Green Planet me shtresën e saj të shkëlqyeshme jo-ngjitëse eko-miqësore Whitford është e sigurt që do të bëhet një nga tavat tuaj më të përdorur. Baza e jashtme alumin i ricikluar, e lehtë dhe dorezat e sigurta për në furrës e bëjnë atë mjaft të përdorshme për të shkuar drejt nga furra në tryezë. Përmasa 28 cm, kapaciteti 3,2l.

Tave Rrumbullake Green Planet 28 cm

Çmimi: 4,990 Lekë


Oferta: 2,495 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  7 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tavë rrumbullake Green Planet me shtresën e saj të shkëlqyeshme jo-ngjitëse eko-miqësore Whitford është e sigurt që do të bëhet një nga tavat tuaj më të përdorur. Baza e jashtme alumin i ricikluar, e lehtë dhe dorezat e sigurta për në furrës e bëjnë atë mjaft të përdorshme për të shkuar drejt nga furra në tryezë. Përmasa 28 cm, kapaciteti 3,2l.

Më shumë
Detajet e produktit

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Tava e rrumbullakët Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

 • Delimano Green Planet

  Pothuajse 12x qëndrueshmëri më e mirë e veshjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 15x më shumë rezitente ndaj ngjitjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 2,5x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Delimano Green Planet

  100% alumin i ricikluar

*Në krahasim me veshjet e tjera të tregtuara gjerësisht.

Rezultate të jashtëzakonshme si dhe pamje të bukur, bërë nga 100% alumini i ricikluar

Ne i themi kujtdo që do të dëgjojë - ne na pelqen të gatuajmë dhe nuk mund të mendojmë asgjë më mirë sesa gjetja e mjeteve krijuese, autentike të kuzhinës që e bëjnë gatimin një përvojë të gëzueshme. Tava e rrumbullakët Delimano Green Planet është një nga të preferuarat kohët e fundit - kjo enë gatimi e dobishme është pjesë e linjës eko-miqësore Delimano Green Planet. Përmasa 28 cm (kapaciteti 3,2l) është bërë për detyra të mëdha - përgatisni pjata të shijshme, bëni salca të ndryshme, gatuani pjata si patate, perime të gatuara ose me avull, oriz, sarma, byrek, tortë, rosto derri, makarona, lazanjë për të gjithë familjen tuaj.

Delimano Green Planet Round Mould

E sigurt për përdorim në furrë dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e sobave

Ndërsa forma është bërë nga alumini me cilësi të lartë që nxehet shpejt dhe në mënyrë të barabartë për gatim të shpejtë dhe efikas, baza përfshin pllakë induksioni me çelik duke e bërë këtë tenxhere të përshtatshme për çdo stil sobe, duke përfshirë induksionin, dhe ideale për recetat që duhen për të filluar në sobë. E sigurt për në furrë deri në temp 230 °C.

Delimano Green Planet Round Mould

Ngrohje super e lehtë dhe super e shpejtë - perfekte për menunë tuaj ditore kur koha është e limituar

Kombinimi i pamjes së bukur me një performancë mbresëlënëse, ndërsa mund të duket si një enë tradicional prej gize, është bërë në të vërtetë nga alumini i lehtë për ta bërë më të lehtë për tu trajtuar kur lëvizni nga furrë në tryezë. Por gjithashtu ka disa hile të tjera në mëngë. Nuk është vetëm e lehte, por gjithashtu shpërndan nxehtësi shpejt dhe në mënyrë të barabartë për rezultate të qëndrueshme, edhe kur gatuani në temperatura të ulëta.

Veshje jo-ngjitëse Whitford Eclipse HB në pjesen e brendshme e cila nuk kërkon shumë yndyrë për gatim, është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe pastrohet lehtë.

Delimano Green Planet Round Mould

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Tava Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

Delimano Green Planet

I lehtë, i qëndrueshëm dhe përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë

Ka shumë arsye të mira për përdorimin e aluminit të ricikluar:

 • Ruan më mirë nxehtësinë (225 W / M ° K) dhe është një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë duke siguruar që enët të nxehen shpejt dhe në mënyrë të barabartë në të gjitha pikat
 • E lehtë (2,7g / cm3) kështu që është e lehtë për t’u manovruar
 • Nuk ndryshket
 • Është i qëndrueshme dhe afatgjatë
 • Është higjenik, e sigurt dhe në përputhje me standardin për enet në kontakt me ushqimin
Delimano Green Planet

Ju nuk keni pse të ndërroni sobën - Green Planet punon në të gjitha sobat

Taav Delimano Green Planet, përmban pllakë induksioni të çelikut të pandryshkshëm, kështu që mund të përdoret në të gjitha vatrat, përfshirë induksionin. Kështu që nuk ka më nevojë të ndërroni sobën.

Delimano Green Planet

Përditësoni linjën Delimano Green me kapakë qelqi Delimano

Kapakët e qelqit Delimano janë bërë prej qelqi borosilikat të butë ekologjik. Xhami i zbutur është rreth katër herë më i fortë se xhami "i zakonshëm", i cili mund të copëtohet në copa të dhëmbëzuara kur thyhet.

Transparenca e kapakut të xhamit është e përsosur për të kontrolluar gjendjen e ushqimit, gjatë gatimit. Me dorezën praktike për mbajtjen e lugës siguron një vend të përsosur për lugët. Kapaku Delimano vjen në 5 dimensione: 16 cm, 20 cm, 24 cm, 26 cm, 28 cm.

Më shumë info këtu

Delimano Green Planet

Zbuloni linjën Green Planet

Linja e re e enëve të gatimit eko-miqësore e Delimanos përbëhet nga tenxhere dhe tigan të ndryshëm që mund t'i kombinoni lehtësisht edhe me gamën tonë të kapakëve Delimano. Për më tepër ne kemi përgatitur 2 sete të ndryshme që do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të gatimit.

Njihuni me produktet e linjës Green Planet

Delimano Green Planet

Zgjedhja më e mirë për ju, kuzhinën tuaj dhe planetin

Delimano Green Planet Bella Italia seti është pjesë e linjës së re ekologjike Delimano të bërë nga 100% alumin i riciklueshëm. Ky material miqësor ndaj mjedisit është bërë nga mbetjet e mbledhura të aluminit. Prodhimi i enëve të gatimit nga alumini i ricikluar prodhon 95% më pak mbeturina të dëmshme sesa prodhimi duke përdorur alumin të pastër **

Për më tepër, kur enët e gatimit tuaj të aluminit janë konsumuar, mund ta dërgoni përsëri në riciklim - alumini mund të riciklohet shumë herë pa humbur vetitë e tij ose karakteristikat e tij strukturore.

** Bazuar në raportin e Shoqatës Evropiane të Aluminit, 2012

Delimano Green Planet
Të dhëna teknike
Add Info Përdoret në të gjitha llojet e sobave edhe ato me induksion (të gjitha tenxheret dhe tiganët, përveç tavës).
Kapaciteti 3,2l
Lahet në pjatalarëse Po
Materiali Alumin
Materiali bazë Alumin
Materiali i brendshëm veshje e cila nuk ngjit
Përmasat 28cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star