OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tavë rrumbullake FiveStar Legend

Photo
Video

Tava në formë të rrumbullakët Delimano FiveStar është një enë gatimi vërtet e gjithanshme, aq e dobishme sa mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Me material çeliku shumë cilësor dhe me një veshje me shumë-shtresa të smaltit dhe Quantanium, kjo enë gatim është rezistente ndaj ngjitjes, ndaj gërvishtjeve edhe pas shumë vite përdorimi, me rezultate që janë të kufizuara vetëm nga imagjinata juaj. 3 përmasa: 24, 26 dhe 28 cm.

Tavë rrumbullake FiveStar Legend
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Për më shumë zgjidhni një opsion.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Tava në formë të rrumbullakët Delimano FiveStar është një enë gatimi vërtet e gjithanshme, aq e dobishme sa mund të përdoret në sobë dhe në furrë. Me material çeliku shumë cilësor dhe me një veshje me shumë-shtresa të smaltit dhe Quantanium, kjo enë gatim është rezistente ndaj ngjitjes, ndaj gërvishtjeve edhe pas shumë vite përdorimi, me rezultate që janë të kufizuara vetëm nga imagjinata juaj. 3 përmasa: 24, 26 dhe 28 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Pjek dhe gatuaj në çdo lloj sobe

Tava e rrumbullakët Delimano FiveStar Legend është pjesë e gamës sonë të enëve të gatimit ekskluzive të një cilësie të lartë, duke ofruar qëndrueshmëri ekstreme për shkak të procesit të saj unik të prodhimit, së bashku me një pamje tërheqëse dhe me stil. Me dy doreza për lehtësi në përdorim, mund të përdoret në furrë për pjekje, ose mbi sobë elektrike, gazi ose induksioni për të bërë tavë, supa, salca dhe shumë më tepër.

Delimano FiveStar Legend Round Mould

Enët legjendare për breza me rradhë

Tava e rrumbullakët Delimano FiveStar Legend është pjesë e gamës sonë të enëve të gatimit ekskluzive të një cilësie të lartë, duke ofruar qëndrueshmëri ekstreme për shkak të procesit të saj unik të prodhimit, së bashku me një pamje tërheqëse dhe me stil.

Forma e rrumbullakët ka:

 • Një zemër prej çeliku, me përçueshmëri të lartë të nxehtësisë që do të thotë që ju mund të gatuani më shpejt, me më pak energji
 • Dy shtresa smalti, të cilat mbrojnë tavën me një shtresë shumë të fortë që i reziston shumicës së kimikateve
 • Tre shtresa Quantanium, të cilat ofrojnë veti dhe rezistencë shumë të mirë kundra ngjitjes dhe gërvishtjeve
Delimano FiveStar Legend Round Mould

Më pak yndyrë, më shumë shije

Veshja e tij me material Quantanium i cili nuk lejon ngjitjen do të thotë që ju do të gatuani me më pak yndyrë ose thjeshtë me një pikë vaj, ushqimet do të jenë të shëndetshme e të shijshme për ju dhe familjen tuaj. Ruani vlerat, aromën dhe shijen e gatimeve që ju preferoni. Pastrohen në pak sekonda, pa u munduar.

Delimano FiveStar Legend Round Mould

Pse duhet të zgjidhni Delimano FiveStar Legend?

 • Nuk ngjit & i lehtë për tu pastruar
 • Shumë rezistent ndaj gërvishtjeve
 • Kombinimi më i mirë i materialeve
 • Performaca më e mirë në gatim
 • Kontrolli i cilësisë më të mirë për përbërësit
 • Zgjidhja më e mirë, miqësore për natyrën
 • Legjenda e lindur nga çeliku dhe guri
 • Kontrolli më i mirë i cilësisë së produktit përfundimtar
Delimano FiveStar Legend

Struktura e enëve Delimano FiveStar Legend

 1. Smalt i ngjyrosur në çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalti në çelik
 3. Çelik i cilësisë së lartë
 4. Shtresa e parë e brëndshme smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brëndshme smalt në çelik
 6. Shtresa e parë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®– me grimca guri, argjendi, titanium dhe diamanti
 8. Shtresa e tretë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium® me shkëlqim
1
2
3
4
5
6
7
8

5 element për rezultate me 5-yje

Enët karakterizohen nga një shtresë e re jo-ngjitëse: baza me 8 shtresa, Quantanium është e përforcuar me pesë elementët më të fortë në Tokë. Grimcat e diamantit, titanit, gurit dhe argjendit, të gjitha të përziera me materialin më miqësor me natyrën, ujin, duke na sjellë nje bazë shumë rezistente dhe jetëgjatë.

Falë vetive natyrale të këtyre elementëve, enët tona meritojnë 5-yje:

 • Nuk ngjisin
 • Të forta
 • Nuk gërvishten
 • Shpërndajnë nxehtësinë
 • Gatim i shpejtë dhe i shëndetshëm

Kështu keto enë gatimi i meritojnë 5 yjet për cilësi, për shkak të veshjes së eneve, jane deri në 3,5-herë më jetëgjatë dhe 2-herë më rezistente ndaj gërvishtjeve krahasuar me enët e tjera. Plus, kombinimi i elementeve në këtë super-veshje nuk lejojn ngjitjen - deri në 10 herë më shume rezistente ndaj ngjitjes. Kjo është gjithashtu shumë e rëndësishme, sepse në botën e sotme me ritme të shpejta, çdo minutë llogaritet dhe kush ka kohë të shpenzojë orë të tëra duke pastruar enët kur mund ta bësh atë në sekonda.

 • deri në

  3,5x

  më jetëgjatë*

 • deri në

  10x

  më shumë rezitente ndaj ngjitjes*

 • deri në

  2x

  më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

*Në krahasim me enët e tjera të tregtuara gjerësisht

Lahen në lavastovilje

Delimano FiveStar Legend janë shumë të thjeshta për tu pastruar. Thjesht imagjinoni sa kohë do të kurseni dhe sa të qetë do të jeni sepse gjithçka që duhet të bëni është një larje e shpejtë ose ta vendosni atë në lavastoviljen.

Për më tepër, nuk keni nevojë të shqetësoheni për sipërfaqen e jashtme të tenxhereve dhe tavave - është smalt, është qelq, gjithmonë do të mbetet e njëjtë, pa marrë parasysh pastrimin e shpeshtë, djegiet ose gervishtjet.

Delimano FiveStar Legend
Delimano FiveStar Legend

5-yje për kujdesin ndaj mjedisit

Efektive në përdorimin e energjisë:

 • performance dhe rezultate më të mira në temperaturë të ulët

Përdorimi i teknologjisë së gjelbër:

 • Enet janë miqësore me natyrën; prodhimi i tij tani kërkon 80% më pak ujë *
 • Paketimi është bërë nga më shumë se 70% me materiale të ricikluara

* * Niveli i konsumit të ujit për prodhimin e enëve të gatimit DELIMANO (R) është 80% më i ulët, në krahasim me nivelin e konsumit të ujit të prodhimit në vitin 2018.

 • Delimano FiveStar Legend
 • Delimano FiveStar Legend
 • Delimano FiveStar Legend

Kompletoni enët tuaja

Gatuani më shpejt, eleminoni spërkatjet dhe ruani vlerat dhe shijen e gatimit duke përdorur edhe kapakët e qelqit.

Më shumë

Delimano FiveStar Legend

Zbuloni shumëllojshmërinë e enëve nga linja Delimano FiveStar Legend

Çfarë e bën një vakt perfekt? Po, janë përbërësit dhe sigurisht edhe receta.... por diferencën e bejnë edhe enët me të cilat ju gatuani. Ato mund ta rregullojnë ose prishin gatimin tuaj. Linja e enëve Delimano FiveStar Legend ka cilësi të cilat do të bëjnë gatimet tuaja perfekte dhe ju do të shijoni gatime njesoj si në restorante me 5 yje.

Zbulo më shumë

Të dhëna teknike
Kapaciteti 2,5 L, 3,5 L, 4 L
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Përmasat 24 cm, 26 cm, 28 cm

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Etleva Plaku

www.delimano.al

Eshte tave shume e mire gatuhet pa yndyr dhe e pjek shume shpejt

Stela

www.delimano.al

Do ngeleni te kenaqur
Super tave.gatuan shpejt dhe shijshem

Livia

www.delimano.al

Super
Tava ka nje material fantastik nuk ngjit gatuan pa yndyre dhe shendetshem ,me pelqen se e perdor edhe si tigan siper sobes.Jua sygjeroj amvisave

Produktet 3