Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tave rrumbullake 28cm Diamond Legend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-70%

Nje enë e vetme e cila do ti zëvendësoj të gjitha tenxheret dhe tiganët. Zieni, piqni, gatuani dhe skuqni ushqimet tuaja të preferuara me enën 2 në 1 – tenxhere e cekët dhe tave për pjekje.

 • Diametër 28 cm
 • Përdorim – furrë dhe sobë
Tave rrumbullake 28cm Diamond Legend

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 1,347 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Nje enë e vetme e cila do ti zëvendësoj të gjitha tenxheret dhe tiganët. Zieni, piqni, gatuani dhe skuqni ushqimet tuaja të preferuara me enën 2 në 1 – tenxhere e cekët dhe tave për pjekje.

 • Diametër 28 cm
 • Përdorim – furrë dhe sobë
Më shumë
Detajet e produktit

Nje enë e vetme e cila do ti zëvendësoj të gjitha tenxheret dhe tiganët. Zieni, piqni, gatuani dhe skuqni ushqimet tuaja të preferuara me enën 2 në 1 – tenxhere e cekët dhe tave për pjekje.

 • Diametër 28 cm
 • Përdorim – furrë dhe sobë

Shumë funksionale dhe e përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, duke përfshirë edhe ato me induksion

E sigurtë dhe e qëndrueshme, kjo enë mund të përdoret në të gjitha llojet e sobave duke përfshirë edhe ato me induksion. Sipërfaqja jo-ngjitëse nuk do të ngjis apo djeg ushqimin dhe është shumë e lehtë për tu pastruar.

Informacione Shtesë

Technical information

 • Diameter 28 cm
 • Capacity: 4L
 • Oven safe - from stove to oven!
 • Quantanium - real diamond coating
 • Extremely durable, very hard and scratch resistant
 • Enamel cookware saves 20% energy, excellent heat conductor (certificated)
 • Can be used on all hobs (incl. Induction)
 • Environment friendly - 100% recyclable
 • Dishwasher safe (also handle), long-lasting exterior colors

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star