Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tavë për pjekje Stone Legend Pro

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Dashuri për të pjekur? Ne ju kemi mbuluar. Merrni taven Delimano Stone Legend Pro për të bërë tortën perfekte, pjekjen e gjelit ose peshkut etj. Me shtresë jo-ngjitëse Quantanium për lehtësi edhe në pastrim, material smalt i qëndrueshëm dhe i fortë, çelik i pandryshkshëm. Shtimi i grimcave të vërteta të gurit shton shije origjinale si e gatuar ne gurë të vërtetë. Përmasa 40x25 cm.

Tavë për pjekje Stone Legend Pro
3,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Dashuri për të pjekur? Ne ju kemi mbuluar. Merrni taven Delimano Stone Legend Pro për të bërë tortën perfekte, pjekjen e gjelit ose peshkut etj. Me shtresë jo-ngjitëse Quantanium për lehtësi edhe në pastrim, material smalt i qëndrueshëm dhe i fortë, çelik i pandryshkshëm. Shtimi i grimcave të vërteta të gurit shton shije origjinale si e gatuar ne gurë të vërtetë. Përmasa 40x25 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Dashuri për të pjekur? Ne ju kemi mbuluar. Merrni taven Delimano Stone Legend Pro për të bërë tortën perfekte, pjekjen e gjelit ose peshkut etj. Me shtresë jo-ngjitëse Quantanium për lehtësi edhe në pastrim, material smalt i qëndrueshëm dhe i fortë, çelik i pandryshkshëm. Shtimi i grimcave të vërteta të gurit shton shije origjinale si e gatuar ne gurë të vërtetë. Përmasa 40x25 cm.

Të dhëna teknike
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali bazë Çelik inoks
Materiali i brendshëm gur quantanium

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia