ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Tavë për pjekje 35x27 cm Green Planet

Photo
Video
-50%

E gjithëanshme, e qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin, kjo tavë e linjës Green Planet Delimano sigurisht që i përshtatet faturës dhe sigurisht që do ta bëjë një fllad gatimin e atyre të dielave. Është bërë nga 100% alumini i ricikluar dhe veshje jo-ngjitëse PPG Eclipse HB e cila nuk kërkon yndyrë për gatim ose pjekje. Përmasa 35 x 27cm, kapaciteti: 5,8l.

Tavë për pjekje 35x27 cm Green Planet

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 2,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  7 ditë pune.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

E gjithëanshme, e qëndrueshme dhe miqësore me mjedisin, kjo tavë e linjës Green Planet Delimano sigurisht që i përshtatet faturës dhe sigurisht që do ta bëjë një fllad gatimin e atyre të dielave. Është bërë nga 100% alumini i ricikluar dhe veshje jo-ngjitëse PPG Eclipse HB e cila nuk kërkon yndyrë për gatim ose pjekje. Përmasa 35 x 27cm, kapaciteti: 5,8l.

Më shumë
Detajet e produktit

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

 • Delimano Green Planet

  Pothuajse 12x qëndrueshmëri më e mirë e veshjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 15x më shumë rezitente ndaj ngjitjes*

 • Delimano Green Planet

  Deri në 2,5x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*

 • Delimano Green Planet

  100% alumin i ricikluar

*Në krahasim me veshjet e tjera të tregtuara gjerësisht.

Përgatitni një festë familjare me këtë tavë të madhe të bërë nga alumini 100% i ricikluar

Mjaft e madhe për të pregatitur pulat, mish viçi, peshk dhe perime, kjo tavë e madhe për pjekje 35 x 27 cm dhe kapacitet 5,8 l nga Delimano siguron që do të ketë shumë ushqim për të ushqyer të gjithë familjen, dhe pjesa që mbetet mund të përgatisni sanduiçët tuaj për të nesërmen gjithashtu i veshur me veshje jo-ngjitëse Whitford Eclipse HB, tava nuk është thjesht e lehtë, por edhe super e qëndrueshme dhe e sigurt se do të rezistojë për vite me rradhë.

Delimano Green Planet Roaster

Tavë me materiale plotesisht miqësore për mjedisin do të çlirojë imagjinatën tuaj të gatimit

Tepër e lehtë për tu mbajtur, ky pjekës është ideal për të gatuar gjithçka patatet e pjekura dhe perime shtesë për të shoqëruar pjatën kryesore. Përgatitni një pjatë të shijshme, bëni ëmbëlsira ose peshk, ose disa simite me kanelle dhe torta - të gjithë ushqimet do të piqen shpejt dhe në mënyrë të barabartë.

Delimano Green Planet Roaster

Gatuani dhe piqni me një enë gatimi

Për të shtuar përdorimet e saj, kjo tavë mund të përdoret jo vetëm në furrë, por mund të përdoret edhe në pllaka gazi dhe më pas mund të shërbeni direkt në tryezë.

Delimano Green Planet Roaster

Veshje që nuk gërvishtet për rezultate perfekt çdo herë

Green Planet është e veshur me veshjen Whitford Eclipse HB të përforcuar me pluhurat e diamantit, më e reja nga veshjet Whitford. Është me bazë uji dhe është bërë pa substanca të dëmshme (PFOA, PFOS, Bisphenol ...) për të kontribuar në mbrojtjen e mjedisit.

Është jashtëzakonisht rezistent ndaj gërvishtjeve dhe nuk ngjit, kështu që ju mund të bëni vezë, omëletë ose ndonjë pjatë tjetër me vetëm një pikë vaj. Pas gatimit, pastrimi është shumë i lehtë.

Delimano Green Planet

I lehtë, i qëndrueshëm dhe përcjellës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë

Ka shumë arsye të mira për përdorimin e aluminit të ricikluar:

 • Ruan më mirë nxehtësinë (225 W / M ° K) dhe është një shpërndarës i shkëlqyeshëm i nxehtësisë duke siguruar që enët të nxehen shpejt dhe në mënyrë të barabartë në të gjitha pikat
 • E lehtë (2,7g / cm3) kështu që është e lehtë për t’u manovruar
 • Nuk ndryshket
 • Është i qëndrueshme dhe afatgjatë
 • Është higjenik, e sigurt dhe në përputhje me standardin për enet në kontakt me ushqimin
Delimano Green Planet

Zbuloni linjën Green Planet

Linja e re e enëve të gatimit eko-miqësore e Delimanos përbëhet nga tenxhere dhe tigan të ndryshëm që mund t'i kombinoni lehtësisht edhe me gamën tonë të kapakëve Delimano. Për më tepër ne kemi përgatitur 2 sete të ndryshme që do të plotësojnë të gjitha nevojat tuaja të gatimit.

Njihuni me produktet e linjës Green Planet

Delimano Green Planet

Zgjedhja më e mirë për ju, kuzhinën tuaj dhe planetin

Delimano Green Planet Bella Italia seti është pjesë e linjës së re ekologjike Delimano të bërë nga 100% alumin i riciklueshëm. Ky material miqësor ndaj mjedisit është bërë nga mbetjet e mbledhura të aluminit. Prodhimi i enëve të gatimit nga alumini i ricikluar prodhon 95% më pak mbeturina të dëmshme sesa prodhimi duke përdorur alumin të pastër **

Për më tepër, kur enët e gatimit tuaj të aluminit janë konsumuar, mund ta dërgoni përsëri në riciklim - alumini mund të riciklohet shumë herë pa humbur vetitë e tij ose karakteristikat e tij strukturore.

** Bazuar në raportin e Shoqatës Evropiane të Aluminit, 2012

Delimano Green Planet
Të dhëna teknike
Add Info Përdoret në të gjitha llojet e sobave edhe ato me induksion (të gjitha tenxheret dhe tiganët, përveç tavës).
Kapaciteti 5,8l
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali Alumin
Materiali bazë Alumin
Materiali i brendshëm veshje e cila nuk ngjit
Përmasat 35x27cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star