Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tavë Katrore 27x27 Stone Legend CopperLUX

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Me tavën katrore ju mund të gatuani në sobë dhe në furrë. Me materiale cilësore dhe rezistente ndaj gërvishtjeve, enamel, çelik dhe copëza të vogla guri dhe bakri për shpërndarjen e njëtrajtshme të nxehtësisë. Veshje e cila nuk ngjit dhe ju ndihmon të pregatisni më thjeshtë ushqimin. Për çdo lloj sobe: elektrike, gaz, qeramike dhe induksion. Lehtësi në pastim. Përmasa 28x27x7 cm.

Tavë Katrore 27x27 Stone Legend CopperLUX
5,990 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Të dhëna teknike
Më shumë

Me tavën katrore ju mund të gatuani në sobë dhe në furrë. Me materiale cilësore dhe rezistente ndaj gërvishtjeve, enamel, çelik dhe copëza të vogla guri dhe bakri për shpërndarjen e njëtrajtshme të nxehtësisë. Veshje e cila nuk ngjit dhe ju ndihmon të pregatisni më thjeshtë ushqimin. Për çdo lloj sobe: elektrike, gaz, qeramike dhe induksion. Lehtësi në pastim. Përmasa 28x27x7 cm.

Më shumë
Detajet e produktit

Magjia e veshjes së mrekullueshme QuanTanium

Tava katrore inovative me veshje QuanTanium përmban:

 • Copëza Titanium që e bëjnë tavën më të fortë dhe shumë rezistente
 • Copëza Guri që e bëjnë veshjen me rezistente ndaj gërvishtjeve dhe bejnë të mundur shpërndarjen e nxehtësisë gradualisht në ushqim, duke i dhënë më shumë shije dhe vlera ushqyese - sikur po gatuani në gurë të vërtetë
 • Copëza bakri për shpërndarje më të mirë të nxehtësisë dhe që ju kursejnë kohe dhe energji gjatë gatimit

Miqësor me mjedisin dhe shëndetin

Enameli i përdorur në tavën Delimano Stone Legend 27x27 mbron çelikun dhe është 100% i riciklueshëm, për të kontribuar në një mjedis të shëndetshëm dhe jo toksik (100% pa PFOA) për të parandaluar që kimikatet e dëmshme të hyjnë në ushqimin dhe në trupin tonë.

Materiale premium për gatime premium

Tavë katrore Delimano Stone Legend Copperlux 27x27 ka veti të shkëlqyeshme që nuk ngjisin me përdorimin e vetëm një pike vaj për përgatitjen e vakteve të shëndetshme, pa yndyrë. Është gjithashtu rezistente ndaj gërvishtjeve dhe në përsosmëri e sigurt të përdoret më çfarëdolloj pajisje kuzhine metalike, nuk dëmtohet dhe nuk liron toksina të dëmshme brënda në ushqim..

 • marinoni

 • piqni

 • servirni

Mos u shqetësoni më për djegjen e enëve të gatimit

Tava Delimano Stone Legend Copperlux 27x27 me një veshje shumë rezistente e cila nuk digjet dhe që është shumë e lehtë për tu pastruar – thjeshtë pastrojeni me një copë të paster ose mund ta lani në pjatalarëse.

Lehtësi në përdorim dhe pastrim

Enët nuk digjen dhe veshja e tyre nuk lejon ngjitjen e ushqimeve, pastrimi është shumë i lehtë. Këto enë mund të lahen edhe ne pjatalarëse për të kursyer kohë.

Avantazhet e veshjes QuanTanium:

 • Mund të përdoret në të gjithë sobat, edhe sobat me induksion.
 • Falë karakteristikave magnetike, ngrohet shumë shpejt në induksion edhe në temperature të ulët. Kurseni deri në 20% energji.
 • Mundësi për të gatuar në temperature mesatare, por me rezultate maksimale.
 • Lahet në pjatalarëse.
 • Ngjyra që i rezistojnë kohës, (enamel i punuar deri në 840°C).
 • Gatuani vetem me një pikë vaj.
 • Nuk ngjit.
 • Prodhuar në Spanjë.

Pyetje/Përgjigje

 • Pse çelik?

  Metal i fortë dhe jetëgjatë. Tiganët, tenxheret dhe tavat që përmbajnë çelik janë të balancuar më mirë pasi janë më të rënda. Çeliku është i mirënjohur për vetinë e tij të ruajtjes së nxehtësisë dhe prandaj është shumë i përdorshëm në enët e kuzhinës.

 • Pse enamel?

  Mbron çelikun me një shtresë xhami, ka strukturë të fortë dhe rezistente ndaj shokut termik. Smalti është shumë i qëndrueshëm dhe shpërndan shpejtë nxehtësinë.

 • Pse veshje Whitford QuanTanium me copëza guri dhe bakri?

  Rezistente ndaj gervishtjeve & nuk ngjit, gatuani vetem me nje pike vaj, dhe mund ti perdorni edhe me aksesore metali. Veti shume te mira ne shperndarjen e nxehtesise - gatuani me shpejt dhe kurseni energji!

Struktura e enëve Delimano Stone Legend Copperlux

 1. Smalt i ngjyrosur në çelik në shtresën e dytë
 2. Shtresa e parë me bazë smalti në çelik
 3. Çelik i cilësisë së lartë
 4. Shtresa e parë e brëndshme smalt në çelik
 5. Shtresa e dytë e brëndshme smalt në çelik
 6. Shtresa e parë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
 7. Shtresa e dytë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®– me copëza guri të vërtetë dhe bakri
 8. Shtresa e tretë rezistente ndaj ngjitjeve me veshje Quantanium®
1
2
3
4
5
6
7
8
Të dhëna teknike
Add Info 100% PFOA free
Lahet në pjatalarëse Po
Lloji i sobës elektro, gaz, induksion, qeramik
Materiali veshje zmalti
Materiali bazë Çelik
Materiali i brendshëm quantanium
Përmasat 28 x 27 x 7 cm

Vlerësimet e klientëve 3 Vlerësime

5

3 Vlerësime

Produktet 3

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Maria

www.topshop.sk

rajnica delimano
som z velmi spokojna z rajnicou mam aj cervene rajnice aj tie su vyborne

ALMA

www.topshop.sk

vyrobok co ta obdari
zatial som spokojna s vyrobkom .... vizualita , praktickost a aj kvalita vyhovujuca , maso krasne stavnate , nepripeka ... v konecnom dosledku odporucam ... velmi vhodny vyrobok aj ako darcek ....

ALMA

www.topshop.sk

vyrobok co ta obdari
zatial som spokojna s vyrobkom .... vizualita , praktickost a aj kvalita vyhovujuca , maso krasne stavnate , nepripeka ... v konecnom dosledku odporucam ... velmi vhodny vyrobok aj ako darcek ....

Produktet 3