ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Tave e sheshtë për Air Fryer Pro

Photo
Video
-40%

Përgatitni ushqim të shijshëm të pjekur në fritezen me ajër me ndihmën e tavës së sheshte. Kjo tave e sheshte e rrumbullaket përshtatet në mënyrë perfekte me shportën dhe ju lejon të përgatisni pica, pite dhe ëmbëlsira të shijshme. Baza e çelikut të karbonit dhe veshja jo ngjitëse garantojnë rezultate të përsosura, çdo herë. Mund të lahet në lavastovilje.

Tave e sheshtë për Air Fryer Pro

Çmimi: 1,290 Lekë


Oferta: 774 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
  • Të dhëna teknike
Më shumë

Përgatitni ushqim të shijshëm të pjekur në fritezen me ajër me ndihmën e tavës së sheshte. Kjo tave e sheshte e rrumbullaket përshtatet në mënyrë perfekte me shportën dhe ju lejon të përgatisni pica, pite dhe ëmbëlsira të shijshme. Baza e çelikut të karbonit dhe veshja jo ngjitëse garantojnë rezultate të përsosura, çdo herë. Mund të lahet në lavastovilje.

Më shumë
Detajet e produktit

Tavë e sheshtë që nuk ngjit

A jeni përdorues i kënaqur i Delimano Air Fryer dhe po humbisni shansin për të pjekur diçka të shijshme me Fryer? Merrni taven e sheshte per Delimano Air Fryer Pro, një përbërës i domosdoshëm për fritezën me ajer . Kjo tavë përshtatet në mënyrë të përsosur në friteze dhe ju ndihmon të pjekni me lehtësi të mirat tuaja të preferuara të pjekura!

Një pizza e shpejtë, bagel, patate të pjekura ose briosh

Tava e sheshte Delimano Air Fryer Pro për çdo ushqim që duhet të piqet: pica, fokaçe, perime të pjekura dhe madje edhe ëmbëlsira. Përgatitni byrek të shijshëm, piqni një briosh ose thjesht ngrohni drekën tuaj - me taven e sheshte per fritezen me ajer do të jeni në gjendje të shijoni produkte të ndryshme të pjekura në shtëpinë tuaj, shtëpinë e fundjavës ose zyrë.

Veshje jo-ngjitëse

Tava i përshtatet shportës në mënyrë të përsosur (diametri 17cm, lartësia 3 cm). Është e veshur me veshje jo-ngjitëse, në mënyrë që ushqimi të mos ngjitet në sipërfaqen e saj. Fundi i saj është bërë prej çelik karboni, kështu që ushqimi juaj do të piqet më shpejt dhe më krokant se kurrë! Elementi ekskluziv i gatimit kombinon nxehtësinë me sistemin e fuqishëm të konvekcionit, i cili qarkullon ajrin e nxehtë rreth ushqimit - e bën atë në pak minuta dhe në ngjyrë kafe të artë.

Gjithashtu mund të lahet në lavastovilje, gjë që e bën pastrimin me të vërtetë të shpejtë dhe të lehtë.

SHËNIM: Kjo tavë përshtatet në të dy Air Fryer Pro (ID 110064969, 110064493), por nuk i përshtatet modelit të vjetër të Air Fryer (e zezë 110016408, e kuqe 110037883 & e bardhë 110051936). Por të dy aksesoret e vjetër - tigan & tava e sheshte - (ID 110038017, 110038019) mund të përdoren gjithashtu në Air Fryer PRO të ri.

Të dhëna teknike
Funksione Shtesë nonstick coating, dishwasher safe
Materiali Çelik karboni
Pesha 0,14/0,15kg
Përmasat diameter: 17cm, height: 3cm, SKU dimensions: 16x16x3.8cm

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star