Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tave e sheshtë për Air Fryer

Photo
Video

Tavë e sheshtë e cila është e përshtatshme për fritezën me ajër për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj. Me diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës me ajër Delimano Air Fryer.

Tave e sheshtë për Air Fryer
990 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tavë e sheshtë e cila është e përshtatshme për fritezën me ajër për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj. Me diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës me ajër Delimano Air Fryer.

Më shumë
Detajet e produktit

Më pak kalori për ushqimet tuaj të preferuara

Friteza me ajër Delimano Air Fryer sjell një revolucion të shëndetshëm nëkuzhinë, për pregatitjen e ushqimeve tëskuqura pa vaj, por menjëjtën shije dhe me më pak kalori. Tashme ju mund të përdorni edhe tavën e sheshtë e cila është e përshtatshme për fritezën me ajër për të pregatitur një shumëllojshmëri vaktesh sipas dëshirës tuaj.

Shumë e lehtë për tu pastruar, me një diametër 17.7 cm dhe lartësi 2.8 cm është dizenjuar në mënyrë të veçantë për tu përshtatur fritezës me ajër Delimano Air Fryer. Tashmë falë tavës së sheshtë ju mund të pregatisni edhe pica të shijshme apo ëmbëlsira.

Një tavë e sheshtë shumë praktike për çdo kuzhinë

Dizenjuar për tu përdorur për fritezën me ajër Delimano Air Fyrer dhe tenxheren multicooker, por mund të përdoret edhe më vete si një tavë e zakonshme dhe mund të futet në furrë deri në 230°C.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star