Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Tasa Brava Eco

Photo
Video

Përzieni, gatuani, shërbeni, hani dhe ruani, gjithçka me një tas super të dobishëm! Tasat Delimano Brava Eco janë enë praktike magazinimi shumëfunksionale, që nuk duhet të mungojnë në asnjë kuzhinë. Përdoreni ato në mikrovalë për të bërë një tas me kokoshka ose për të ruajtur ushqimin në frigorifer. Kapaku i përfshirë e mban përmbajtjen të freskët shumë më gjatë. Në dispozicion në 3 madhësi: 0.5L, 1.7L, 3.5L.

Tasa Brava Eco
Nga 990 Lekë Deri në
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Për më shumë zgjidhni një opsion.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Përzieni, gatuani, shërbeni, hani dhe ruani, gjithçka me një tas super të dobishëm! Tasat Delimano Brava Eco janë enë praktike magazinimi shumëfunksionale, që nuk duhet të mungojnë në asnjë kuzhinë. Përdoreni ato në mikrovalë për të bërë një tas me kokoshka ose për të ruajtur ushqimin në frigorifer. Kapaku i përfshirë e mban përmbajtjen të freskët shumë më gjatë. Në dispozicion në 3 madhësi: 0.5L, 1.7L, 3.5L.

Më shumë
Detajet e produktit

Enët më të dobishme për detyrat e përditshme të gatimit

Lani sallatën, trazoni pak krem, shërbeni snacks, ruani mish për piknik, gatuani pak brumë për bukë - lista vazhdon dhe vazhdon. Tasat Delimano Brava Eco janë mjeti që ju nevojitet për përgatitjen e përditshme të ushqimit. Përdoreni tasat për të përzier, shërbyer dhe ruajtur ushqimin, ruajini dhe mbajini ushqimet të freskëta me këto tasa me kapak.

Përdoreni atë si një tas për të shërbyer për festa ose ndonjë rast tjetër, merrni ato me vete në kamping, merrni sallatën në punë ose drekën tuaj. Mund ta përdorni në mikrovalë, në frigorifer dhe në pjatalarëse për pastrim të lehtë.

Delimano Brava Eco Bowl

Bërë nga plastikë eko-miqësore, e ricikluar

Pjesa e brëndshme e tasit është bërë nga plastika cilësore me mbrojtje antibakteriale ndërsa pjesa e jashtme është bërë nga PP e ricikluar pas konsumit e marrë nga mbeturinat që vijnë nga shishet plastike dhe kapakët. Kapaku është bërë nga 100% PP i pastër.

Kjo do të thotë se produkti është i sigurt nga kontakti i ushqimit, i mbrojtur nga bakteret dhe eko-miqësor. Filloni të përgatitni ushqim, shërbejeni me stil dhe pa mikrobe dhe kujdesuni për planetin.

Material plastik i qëndrueshme dhe i fortë siguron që produkti të përdoret për vite e vite me rradhë.

Delimano Brava Eco Bowl

Tasat janë të disponueshëm në 3 përmasa

Tasat janë në 3 përmasa, sigurisht që do të ketë një madhësi për të gjitha përzierjet tuaja të ndryshme dhe, nëse është vetëm një salcë e vogël ose sallatë, mund të merrni tasin më të vogël.

  • 13.5 x 6.5 cm - kapaciteti 0.5L
  • 20 x 9 cm – kapaciteti 1.7L
  • 26.5 x 12 cm – kapaciteti 3.5L

Tasat mund të lahen në lavastovilje - maksimum 55 °C, mikrovalë - maksimum 600W për 3 min dhe frigorifer - deri në min -18 ° C.

Delimano Brava Eco Bowl

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star