Nuk keni produkte në shportë

Provo

Uljet Black Friday VIP

Uljet Black Friday VIP - deri në -90%

Klientët CLUB5 përfitojnë të parët

-90%
Oferta të vlefshme edhe:
[banner_timer]
 

Tasa silikoni Brava Cooltops

Photo
Video
-29%

Me tasat e silikonit ju mund të merrni ushqimin me vete kudo. Me një karakteristike speciale dhe të veçantë që mund të palosen, për më shumë lehtësi dhe për të kursyer deri në 60% hapësirë në kuzhinë. Lehtësi në përdorim dhe larje, pa BPA. Mund të përdoren në mikrovale. 5 tasa të madhësive: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml, 1200ml.

Tasa silikoni Brava Cooltops

Çmimi: 3,490 Lekë


Oferta: 2,490 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 3
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2-3 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
Më shumë

Me tasat e silikonit ju mund të merrni ushqimin me vete kudo. Me një karakteristike speciale dhe të veçantë që mund të palosen, për më shumë lehtësi dhe për të kursyer deri në 60% hapësirë në kuzhinë. Lehtësi në përdorim dhe larje, pa BPA. Mund të përdoren në mikrovale. 5 tasa të madhësive: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml, 1200ml.

Më shumë
Detajet e produktit

Më shumë hapësirë në kuzhinë

Tasat Brava Cooltops janë prodhuar me material silikon i cili është shumë fleksibël dhe lehtësisht mund të palosen, duke kursyer deri në 60% të hapësirës në kuzhinë nese nuk jeni duke i përdorur ato.

Zgjidhni të preferuarin tuaj ndërmjet 5 madhësive 250ml, 350ml, 540ml, 800ml dhe 1200ml dhe 5 ngjyrave portokalli, jeshile, blu, lejla dhe rozë, të gjitha këto kanë edhe kapak i cili është me valvulen e vakumit dhe nuk lejon daljen e ajrit. Nëse dëshironi që ushqimi juaj (praktikisht çdo lloj ushqimi: mish, perime, fruta, salca, supëra) të qëndrojë i freskët më gjatë, me tasat brava cooltops tani është e mundur.

Mbyllje hermetike

Lehtësi në përdorim & pastrim

Vendosni në tas ushqimin që ju dëshironi, mbyllni kapakun hermetikisht me 4 dorezat për të parandaluar daljen e aromës së gatimit - apo për të parandaluar mikrobet të futen në ushqim.

Materiali i silikonit mund të lahet në lavastovilje dhe mund të përdoret edhe në mikrovale, kështu ju do të keni mundësi të kurseni edhe kohe.

 • 1 - Hapeni tasin

 • 2 - Vendos ushqimin & mbyll kapakun

 • 3 - Merreni me vete

 • 4 - Ngroheni në mikrovalë

 • 5 - Lahet në pjata larëse

 • 6 - Ruani ushqimin në frigorifer

Organizoni njëherë e mirë kuzhinën tuaj

Tasat janë me material silikoni të cilat nuk thyhen, krisen apo humbasin formën e tyre edhe pas shumë muajsh apo vitesh përdorim, plus ato janë transparente dhe ju mund të shikoni se çfarë keni vendosur në brëndësi të tij.

Tasat Brava Cooltops janë prodhuar me material silikon i cili është shumë fleksibël dhe lehtësisht mund të palosen, duke kursyer deri në 60% të hapësirës në kuzhinë nese nuk jeni duke i përdorur ato.

Informacione mbi produktin:

Në paketim përfshihen: 5 tasa

Tasat janë të madhësive: 250ml, 350ml, 540ml, 800ml dhe 1200ml

 • Mos i përdorni në sobë
 • Në mikrovale përdoreni me valvulen e ajrit të hapur
 • Mos përdorni produkte të mprehta, të cilat mund të dëmtojnë produktin

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star