WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Tas për Robotin e Kuzhinës

Photo
Video
-50%

Gatuani, piqni dhe krijoni receta të reja me ndihmën e Delimano Kitchen Robot pa kufizime! Tas prej çeliku që i përshtatet Robotit të Kuzhinës dhe Robotit të kuzhinës Pro. Kapaciteti 4.5 litra e bën atë të përsosur për brumin e bukës, përzjerjen e të bardhave të vezëve, ose krem për tortën e ditëlindjes. Nuk ka pjesë plastike dhe lahet në lavastovilje.

Tas për Robotin e Kuzhinës

Çmimi: 2,490 Lekë


Oferta: 1,245 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Gatuani, piqni dhe krijoni receta të reja me ndihmën e Delimano Kitchen Robot pa kufizime! Tas prej çeliku që i përshtatet Robotit të Kuzhinës dhe Robotit të kuzhinës Pro. Kapaciteti 4.5 litra e bën atë të përsosur për brumin e bukës, përzjerjen e të bardhave të vezëve, ose krem për tortën e ditëlindjes. Nuk ka pjesë plastike dhe lahet në lavastovilje.

Më shumë
Detajet e produktit

Pregatisni ëmbëlsirat më shpejtë me tas shtesë për robotin e kuzhinës Delimano

Nëse jeni një pastiçier serioz, e dini se sa e bezdisshme është kur receta kërkon fillimisht të verdhat e vezëve me sheqer dhe më pas të bardhat e vezëve. Ju keni vetëm një tas për Robotin tuaj të Kuzhinës dhe duhet të transferoni të verdhën e vezës në një tas tjetër, të lani atë ekzistues dhe të shtoni të bardhat e vezëve ... Epo jo më!

Nxirrni tasin shtesë dhe kurrë mos shikoni prapa! Shumë i dobishëm kur bëni më shumë se një bukë, pandispanjë ose receta të tjera, ky tas do t'ju mbulojë për aventura të shumta për pjekje dhe mund te perdoret edhe si tas sallate nëse është e nevojshme.

Njësoj si tasi juaj ekzistues

Një tas shtesë i bërë prej çelik inox me kapacitet prej 4,5 L për Delimano Kitchen Robot dhe Delimano Kitchen robot Pro. Çeliku i pandryshkshëm është i fortë, i qëndrueshëm dhe me shije neutrale, ndërsa i është I sigurt për tu larë në lavastovilje, kështu që kur embelsirat të jenë në furrë, mund ta vendosni tasin në pjatalarëse dhe të përqendroheni në përgatitjen e kremrave.

E njëjta gjë si me tasin origjinal, është bërë pa këmbë plastike, prandaj nuk ka grumbullim lagështie dhe mbetjesh dhe krijimin e mykut. E përsosur për përgatitjen e recetave me më shumë se 1 brumë ose 1 krem, ky tas shtesë është një zgjidhje e përkryer përju.

Informacione Teknike

  • Materiali: çelik-inox
  • Kapaciteti: 4,5L

Tasi Delimano Kitchen Robot Pro vjen si një pjesë shtesë për Delimano Kitchen/Delimano Kitchen Robot Pro.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star