Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tenxhere + Kapak 28 cm Stone Legend

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video

Ju mund të përdorni tenxheren Stone Legend Stew Pot me kapak xhami për të përgatitur me lehtësi receta të ndryshme ose për gatime me proces të ngadaltë. Me material nga smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, dhe grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për tu pastruar. Madhësia: 28cm.

Tenxhere + Kapak 28 cm Stone Legend
6,980 Lekë
Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
Më shumë

Ju mund të përdorni tenxheren Stone Legend Stew Pot me kapak xhami për të përgatitur me lehtësi receta të ndryshme ose për gatime me proces të ngadaltë. Me material nga smalti i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj gërvishtjeve, dhe grimca guri të vërtetë që jep përçueshmëri superiore. I përshtatshëm për t’u përdorur në çdo sipërfaqe gatimi: elektrike, gazi, qeramike ose induksion. Lehtë për tu pastruar. Madhësia: 28cm.

Më shumë

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia