OFERTAT PO THËRRASIN

OFERTAT PO THËRRASIN - Deri në 60% ulje

Deri në 60% ulje

 
[banner_timer]
 

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

Besoje ose jo, Ulje mbi ulje! 10% Ulje në shportë.

 
[banner_timer]
 

Grirëse Spiralizer Brava

Photo
Video
-78%

Grirëse spirale e cila do të transformojë frutat dhe perimet në një vakt tërheqës dhe shumë të shijshëm në pak sekonda. Pregatisni sallata jo vetëm të shijshme por edhe të bukura në pamje. Thjeshte vendosni frutin apo perimet në grirësen spirale, rrotullojeni dorezën dhe gjithçka do të jetë gati. Lehtësi në pastrim.

Grirëse Spiralizer Brava

Çmimi: 4,490 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 4
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Grirëse spirale e cila do të transformojë frutat dhe perimet në një vakt tërheqës dhe shumë të shijshëm në pak sekonda. Pregatisni sallata jo vetëm të shijshme por edhe të bukura në pamje. Thjeshte vendosni frutin apo perimet në grirësen spirale, rrotullojeni dorezën dhe gjithçka do të jetë gati. Lehtësi në pastrim.

Më shumë
Detajet e produktit

Hiqni dorë nga ushqimet jo të shëndetshme

Nese ju jeni një adhurues i karbohidrateve, ju e dini qe ato nuk janë një nga zgjedhjet me të shëndetshme dhe falë tyre ju mund të shtoni shpejt në peshë. Por a kemi ne një zgjidhje alternative? Delimano Brava Spiralizer ofron një zgjidhje ideale dhe të shijshme: e lehtë dhe e thjeshtë për tu përdorur.

Delimano Brava Spiralizer do t'ju ndihmojë të kurseni kohë dhe të pregatisni ushqime të shëndetshme. Në vënd që të konsumoni ushqime të rënda të cilat përmbajnë shumë kalori, yndyrna dhe karbohidrate tani ju mund te shijoni një shumëllojshmëri ushqimesh të shëndetshme. Përdoreni për të pregatitur sallata të shijshme, makarona me perime dhe vakte të tjera të shijshme.

Perime të shijshme dhe tërheqëse për një jetesë të shëndetshme

Nese ju nuk jeni një adhurues i zarzavateve, një nga arsyet mund të jetë edhe pamja e tyre. Perimet mund t'ju duken të buta ose jo të shijshme por Delimano Brava Spiralizer do ti ndryshojë pamjen e tyre njëherë e përgjithmonë.

Frutat dhe perimet e pregatitur me forma të ndryshme me ndihmen e Delimano Brava Spiralizer do të duket tërhqese dhe të shijshme, kështu dhe ju do te ndryshoni mendim. Nese ju keni fëmijë të vegjël, frutat dhe zarzavatet në forma spirale do ti bëjnë ata të dashurohen me këto ushqime dhe në këtë mënyrë ata do të ushqehen shëndetshëm.

3 thika të ndryshme për të krijuar forma tërheqëse

Delimano Brava Spiralizer lehtësisht transformon zarzavatet dhe frutat tuaja të preferuar në vakte të shijshme. Ajo ka 3 thika të ndryshme:

 • Përdorni thikën e trashë për të krijuar linguini me zarzavate si speci apo kungulli
 • Përdorni thikën e hollë spirale për të pregatitur perimet në formën e makaronave spageti
 • Përdorni thikën e cila është në formë fjongo për të prerë patatet apo lakrën, karrotat dhe qepët pa prerë gishtat

Të tre-ja thikat të cilat mund të zëvëndësohen lehtësisht janë shumë të mprehta dhe me material çelik inox. Delimano Brava Spiralizer ka nje sirtar special në të cilin ju mund të vendosni 2 thikat e tjera nëse nuk jeni duke i përdorur për momentin.

Behuni kreativ në kuzhinë me Delimano

Delimano Brava Spiralizer ju ndihmon të krijoni çdo ditë vakte të thjeshta dhe të dekoruara në mënyra të ndryshme. Pamvarësisht festës, me Delimano Brava Spiralizer ju gjithëmonë do të ofroni një zgjidhje të përshtatshme për këdo.

Delimano Brava Spiralizer është e thjeshtë dhe e lehtë për tu përdorur. Ju mund ta vendosni mbi banak apo nëse nuk keni shumë hapësirë atë mund ta palsoni dhe vendosni në dollap pasi nuk ju zë shumë hapësirë, dhe ajo që është më e mira mund të lahet edhe në lavastovilje dhe ju nuk do të mundoheni.

Pregatisni vakte të shijshme dhe me pamje të mrekullueshme

Informacione Shtesë

E përshtatshme për:

 • Cilido që dëshiron të përmirësojë mënyrën e të ushqyerit
 • Cilido që dëshiron të krijojë në kuzhinë
 • Cilido që dëshiron zgjidhje të thjeshta dhe vakte të shëndetshme
 • Cilido që dëshiron që fëmijët të dashurohen me frutat dhe zarzavatet
 • Cilido që dëshiron të shijojë ushqime të shijshme dhe të shendetshme të pasura me vitamina dhe minerale

Si përdoret?

 • Vendosni një copë nga zarzavati apo fruti juaj i preferuar në Delimano Brava Spiralizer dhe rrotulloni dorezën.
 • Me çdo rrotullim, frutat ose zarzavatet do të grihen në formë spirale të hollë ose të trashë dhe të gjata si makarona spageti.
 • Bëni kujdes dhe mbani duart larg nga thikat. Mbani paisjen larg fëmijeve.

Në paketim përfshihet:

 • 1 x Delimano Brava Spiralizer
 • 1 x Thikë e hollë spirale
 • 1 x Thikë e trashë spirale
 • 1 x Thikë për dekore
 • 1 x Manual përdorimi

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star