Nuk keni produkte në shportë

Provo

Tigan Rossi Swiss Crystals

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-60%

Tigan për skuqje Delimano Rossi Swiss Crystal me bazë alumini, një metal I lehtë dhe shpërndarësi më i mirë i nxehtësisë. Tigani ka veti shumë të mira, nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant, gjithashtu është edhe shumë praktik në larje.

Tigan Rossi Swiss Crystals

Çmimi: 3,990 Lekë


Oferta: 1,596 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Tigan për skuqje Delimano Rossi Swiss Crystal me bazë alumini, një metal I lehtë dhe shpërndarësi më i mirë i nxehtësisë. Tigani ka veti shumë të mira, nuk ngjit dhe nuk gërvishtet falë veshjes cilësore me teknologjinë Swiss Crystal, dhe shtresës me diamant, gjithashtu është edhe shumë praktik në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

Tigani per skuqje eshte nje nder enet me te perdorshme ne cdo kuzhine, pasi ne te ne mund te pregatisim nje shumellojshmeri pjatash duke filluar nga veza e skuqur, omlete, mishi, patete e shume e shume gatime te tjera, dhe tigani Delimano Rossi Swiss Crystals do tju vije ne ndihme.

Fale teknologjise ekskluzive Swiss Crystal keto ene jane te forta dhe rezistente, dhe eshte aplikuar procesi I prodhimit me baze uji, qe eshte edhe nje proces miqesor per natyren. Kjo shtrese e cila nuk lejon ngjitjen permban miliona grimca kristali, dhe siperfaqja eshte shume rezistente. Dhe ne fund, nje shtrese diamanti eshte e aplikuar per me shume fortesi.

Avantazhet:

  • Tigani eshte me material alumini, nje metal I lehte ne peshe por me veti te shkelqyera ne shperndarjen e nxehtesise, pa krijuar pika te nxehta ose rrezik per tu deformuar edhe ne temperatura te larta.
  • Me nje veshje e cila eshte kundra ngjitjes, ku jane perdorur me miliona copeza kristalesh per nje siperfaqe te paster ku ju mund te gatuani me lehte.
  • Nje shtrese kundra gervishtjes, e cila e mbron edhe pas shume e shume perdorimesh.
  • Dizajn shume I kendshem, pjesa e jashtme e kuqe e ndersa brendesia e zeze.
  • I pershtatshem per cdo lloj sobe edhe ato me induksion, dhe me doreza celikur qe mund te perdoret edhe ne furre.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Dyqanet tona janë hapur

Porosit online dhe ju sjellim produktin në shtëpi! #blingashtepia