WINTER SALES DERI NË -55% ULJE

WINTER SALES DERI NË -55% ULJE - Deri në 6.02.2023

Deri në 6.02.2023

 
[banner_timer]
 

Skarë Elektrike Dolcevita

Photo
Video
-50%

Mos lejoni që moti të prishë festën tuaj për Barbecue – kjo skarë tavoline elektrike Delimano Dolcevita është perfekte për mish, djathë, peshk dhe pjek në mënyrë të përsosur në kuzhinë, ballkon ose kopshtin tuaj pa tym të bezdisshëm. Pjatat e pjekura në skarë dhe në grilë janë të ndryshme. Nxehet në më pak se një minutë. Sipërfaqja jo ngjitëse dhe tabaka për të mbledhur yndyrën. Përmasat 46 x 26 cm

Skarë Elektrike Dolcevita

Çmimi: 11,990 Lekë


Oferta: 5,990 Lekë

Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 2
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
 • Më shumë
 • Detajet e produktit
 • Informacione Shtesë
Më shumë

Mos lejoni që moti të prishë festën tuaj për Barbecue – kjo skarë tavoline elektrike Delimano Dolcevita është perfekte për mish, djathë, peshk dhe pjek në mënyrë të përsosur në kuzhinë, ballkon ose kopshtin tuaj pa tym të bezdisshëm. Pjatat e pjekura në skarë dhe në grilë janë të ndryshme. Nxehet në më pak se një minutë. Sipërfaqja jo ngjitëse dhe tabaka për të mbledhur yndyrën. Përmasat 46 x 26 cm

Më shumë
Detajet e produktit

Përmirësoni menunë tuaj me këtë skare perfekte për amjente të brëndshme dhe të jashtme

Skarë elektrike Delimano Dolcevita me dy sipërfaqe të ndryshme të sheshtë dhe grill, mundësia juaj më e mirë nëse familja juaj pëlqen ushqimin e pjekur në skarë pavarësisht nga moti dhe stina. Pa qymyr, tym, duar të djegura dhe pastrim të bezdisshëm më pas: kjo skarë e brëndshme dhe e jashtme nxehtë shpejt edhe nësejashtë është 1 metër borë.

Gatuani çdo lloj recete

Skara elektrike Delimano Dolcevita përfshin sipërfaqen për pjekje dhe grill. Ju mund të bëni të gjitha recetat nga libri juaj i gatimit Barbeque dhe të kënaqni të dashurit tuaj me pjatat e shijshme që do t'i gllabërojnë me kënaqësi. Dhe kjo nuk do të thotë vetëm gjoks pule ose hamburgerë: piqni në skarë peshk, kallamar, oktapod, shtoni disa perime ose vezë dhe gjithçka tjetër që ju dëshironi.

Edhe nëse në mes të dimrit ju vjen në mendje një biftek i pjekur në skarë, mos hezitoni, nxirreni skarën nga sirtari, vendoseni dhe shijoni shijen!

2300W për rezultate perfekte dhe të shijshme çdo herë

Nëse dëshironi të shijoni ushqime zgare të gatuara në mënyrë perfekte, patjetër do t'ju pëlqejë kjo skarë elektrike. Sipërfaqja e saj e madhe prej 46 x 26 cm me fuqi 2300 W nxehet në një minutë dhe gatuan ushqimin tuaj në perfeksion. Termostati i rregullueshëm 80-200°C lejon rregullimin e temperaturës për receta të ndryshme dhe strukturën e ushqimit. Dhe meqenëse askujt nuk i pëlqen yndyra e panevojshme në ushqimin e tyre, i gjithë vaji shtesë dhe rrëmuja futen direkt në një tabaka që mund të lahet në pjatalarëse.

Me veshje që nuk ngjit Whitford

Pas pjekjes në skarë dhe pasi ushqehemi, vjen detyra më e lodhshme - larja! Me skaren elektrike Delimano Dolcevita, frika e fërkimit të ushqimit të djegur nga tigani nuk është më problem. Veshja jo ngjitëse Whitford e gatuan ushqimin tuaj në mënyrë të barabartë, ndërsa gjithashtu parandalon ngjitjen në sipërfaqe. Pas pjekjes, mund t'i lani pjatat lehtësisht - me detergjent dhe ujë.

I vogël dhe kompakt, gati për t'u vendosur në banakun tuaj në sekonda

Me dizajnin e saj kompakt, kjo skarë tavoline nuk do të marrë shumë hapësirë. Madje ka një kordon të ndashëm, kështu që ruajtja është më e lehtë dhe më e përshtatshme.

Informacione Shtesë

Info Teknike:

 • 220V-240V~ 50Hz/60Hz
 • Fuqia 2300W
 • Përmasa: 46x26 cm
 • Sipërfaqe e drejtë dhe gril
 • Sipërfaqe gatimi: aluminium, veshje që nuk ngjit Whitford
 • Siperqafe qe nuk ngjit dhe pastrohet shpejt
 • Kordon i shkëputshëm
 • Termostat i rregullueshëm
 • Doreza Bakelit

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star