ËSHTË BLACK FRIDAY

ËSHTË BLACK FRIDAY - 5% ULJE extra

5% ULJE extra

 
[banner_timer]
 

Shtypëse Patatesh Brava

Photo
Video

Shtypëse patatesh, pjesë e koleksionit Delimano Brava një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për të shtypur patatet ose perimet, për ti kthyer në formë pureje dhe për të bërë një drekë të shijshme . Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Shtypëse Patatesh Brava
590 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Stock: 1
Produkt në gjëndje. Dorëzimi:  2 ditë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Shtypëse patatesh, pjesë e koleksionit Delimano Brava një aksesorë i domosdoshëm në çdo kuzhinë. Perfekte për të shtypur patatet ose perimet, për ti kthyer në formë pureje dhe për të bërë një drekë të shijshme . Material çelik i cili siguron jetëgjatësi dhe është rezistent ndaj gërryerjes, gjithashtu është shumë praktike edhe në larje.

Më shumë
Detajet e produktit

OFERTË: Zgjidhni 5 aksesorë dhe përfitoni vetëm për 1.990 Lekë

Duke e ditur që gjithëmonë në kuzhinë do të na duhen aksesorë të ndryshëm, ne kemi pregatitur një oferte speicale për ju. Ju mund të zgjidhni 5 aksesorë të ndryshme dhe ti përfitoni në ofertë:

5 copë vetëm për 1.990 Lekë

Shikoni dhe zgjidhni aksesorËt kËtu

Mënyra më e thjeshtë për të shtypur patatet

Proçesi i shtypjes së patateve është një punë e cila kërkon forëe dhe është pak e lodhshme. Por me shtypësen e patateve Delimano Brava, puna juaj do të jetë edhe më e thjeshtë falë dorezës së saj e cila është shumë e rehatshme dhe praktike.

Falë formës së saj të rrumbullakët do të arrijë të kap dhe shtyp të gjitha patatet.

Delimano Brava Potato Masher PRO

Perfekte për pregatitjen e:

Aksesore të domosdoshëm për çdo kuzhinë

Jeni duke kërkuar aksesorë për kuzhinën tuaj të re, apo thjesht keni vënë re se diçka ju mungon, linja e akesoreve Delimano Brava do t'ju mahnisë me produktet e saj.

Moderne & shumë cilësore, standarte maksimale të higjenës dhe materiale shumë cilësore që i rezistojnë kohës, rezistente ndaj gërvishtjeve dhe lehtësi në pastrim.

4 arsye pse duhet të keni këtë produkt:

  • shtypur patatet dhe zarzavatet e tjera,
  • material rezistent ndaj gërryerjes, lahet në pjatalarese
  • materiale cilësore dhe elegante
  • çelik, i riciklueshëm dhe ekologjik
Delimano Brava Potato Masher PRO

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star