Nuk keni produkte në shportë

Provo

Shtypëse Hudhrash Pro Brava

Photo
Video
Hudhra është përbërësi kryesor në kaq shumë gatime, nga gjellerat dhe supat e deri tek salcat e sallatës. Tani mund të merrni hudhër të grirë në mënyrë të përsosur çdo herë, pa rrezikun e thikave ose erën në gishta me shtypesen e hudhrave Delimano Garlic Press Pro.
Shtypëse Hudhrash Pro Brava
690 Lekë
Zgjidh opsionin
Na telefono në: 04 451 44 36
Produkti mund të poroistet, dorëzimi është afatgjatë.
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Hudhra është përbërësi kryesor në kaq shumë gatime, nga gjellerat dhe supat e deri tek salcat e sallatës. Tani mund të merrni hudhër të grirë në mënyrë të përsosur çdo herë, pa rrezikun e thikave ose erën në gishta me shtypesen e hudhrave Delimano Garlic Press Pro.
Më shumë
Detajet e produktit

Hudhra është nje nga përbërësit kryesor në shumë receta, nga gjellerat dhe supat deri tek salcat e ndryshme te sallatave. Tani mund të merrni hudhër të grirë në mënyrë të përsosur çdo herë, pa rrezikun e thikave ose erën në gishta.

E lehtë për tu përdorur, dhe lehtësi në larje

Thjesht vendosni një thelbi hudhër dhe shtrydhni dorezat së bashku. Hudhra del jashtë ndërsa lëvozhga qëndron brenda, duke e bërë atë të shpejtë, dhe të lehtë për tu pastruar, pa aromë në lëkurën tuaj te duarve ose copëza të pabarabarta në ushqimin tuaj.

Grirë imët për aromë më të plotë

Duke shtuar hudhër të grirë imët në pjatat tuaja do të përjetoni një aromë dhe strukturë më të plotë, më të barabartë, e cila do të përmirësojë shijen e ushqimeve tuaja të preferuara. Përzieni një salcë makaronash me të gjithë shijen e freskët të hudhrës që doni, ose thjesht shtoni vaj ulliri për një salcë të shpejtë të sallatës.

Shijoni përfitimet shëndetësore të hudhrës së freskët

Më shumë sesa thjesht një shije e shkëlqyer, shtimi i hudhrës në ushqimin tuaj vjen me shumë përfitime shëndetësore, pasi është i mbushur me lëndë ushqyese dhe antioksidantë, dhe është treguar se ul presionin e gjakut, ul kolesterolin dhe madje lufton ftohjen.

Jo vetëm për hudhra

Shtypi i hudhrës mund të përdoret gjithashtu për të shtypur ullinjtë, kaperët, dhe ereza te ndryshme, duke sjellë dimensione të reja të shijes në ushqimet që ju dhe të dashurit tuaj shijoni, me më pak rrëmujë dhe përpjekje.

Cilësia profesionale në shtëpi

Dizenjuar në mënyrë elegant, Delimano Brava Garlic Press Pro është pjesë e gamës sonë të aksesoreve Brava Pro, e krijuar për përdorim të shpeshtë të përditshëm. Është bërë nga materiale me cilësi të lartë, për higjenën dhe qëndrueshmërinë maksimale, dhe është e lehtë për tu pastruar dhe mund të lahet edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star