Nuk keni produkte në shportë

Provo

Seti i thikave 4 copë

Sasitë kanë mbaruar
Photo
Video
-50%
Seti i thikave Delimano Gourmet i përbërë nga 4 thika, një ndërthurje ndërmjet dizajnit të thjeshtë, funksionalitetit dhe pamjes elegante.
Seti i thikave 4 copë

Çmimi: 1,980 Lekë


Oferta: 990 Lekë

Zgjidh opsionin
Nuk ka sasi. Ju lutem na kontaktoni në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë
Seti i thikave Delimano Gourmet i përbërë nga 4 thika, një ndërthurje ndërmjet dizajnit të thjeshtë, funksionalitetit dhe pamjes elegante.
Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancen dhe finesën tavolinës së ngrënies me produktet Delimano Gourmet Cutlery! Kjo linje ka një shumëllojshmëri produktesh, nga sete individuale, set lugësh, set pirunjsh, sete ëmbëlsirash etj. dhe të gjitha me material çelik inox 18/10 të cilat nuk ndryshken.

Moderne, por me një dizajn elegant çdo set i linjës Gourmet Cutlery është kombinimi perfekt për të gjitha kuzhinat për përdorim të përditshëm, apo kur keni të ftuar të veçantë në ditë festash apo eventesh.

Pas pamjes së shndërritshme dhe stilit, kjo linjë karakterizohet edhe për prakticitetin: të rehatshme dhe të buta në prekje, lahen edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star