Nuk keni produkte në shportë

Provo

Set tavoline për fëmijë

Photo
Video
-50%

Seti ideal dizenjuar posaçërisht për fëmijë. Në këte set përfshihet një thikë, një pirun, një lugë gjelle dhe një lugë ëmbëlsirash, dhe të gjitha të gdhendura me karkatere për fëmije.

Set tavoline për fëmijë

Çmimi: 1.380 Lekë


Oferta: 690 Lekë

Na telefono në: 04 451 44 36
  • Më shumë
  • Detajet e produktit
Më shumë

Seti ideal dizenjuar posaçërisht për fëmijë. Në këte set përfshihet një thikë, një pirun, një lugë gjelle dhe një lugë ëmbëlsirash, dhe të gjitha të gdhendura me karkatere për fëmije.

Më shumë
Detajet e produktit

Shtojini elegancen dhe finesën tavolinës së ngrënies me produktet Delimano Gourmet Cutlery! Kjo linje ka një shumëllojshmëri produktesh, nga sete individuale, set lugësh, set pirunjsh, sete ëmbëlsirash etj. dhe të gjitha me material çelik inox 18/10 të cilat nuk ndryshken.

Moderne, por me një dizajn elegant çdo set i linjës Gourmet Cutlery është kombinimi perfekt për të gjitha kuzhinat për përdorim të përditshëm, apo kur keni të ftuar të veçantë në ditë festash apo eventesh.

Pas pamjes së shndërritshme dhe stilit, kjo linjë karakterizohet edhe për prakticitetin: të rehatshme dhe të buta në prekje, lahen edhe në lavastovilje.

Vlerësimet e klientëve 0 Vlerësime

Si e vlerësoni këtë Produkt? *

1 1 yll
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star